Останні новини в Україні та світі

Підтримайте нас RU

Фокус зібрав поради, які допоможуть вижити в разі ядерного удару. Ми дізналися, чим відрізняється тактична ядерна боєголовка від стратегічної, а також наскільки взагалі реальне застосування смертоносної зброї в історії людства.

Загроза ядерного удару по Україні: наскільки вона реальна та як можна вижити

За даними SNSN, магнітуда одного з підземних вибухів склала 2,3 бала. У районі, де проходить газопровід, нечасто проводять військові навчання, а ймовірність неполадки труби відповідає "одному пошкодженню в 100 тисяч років".

Сейсмологи зафіксували вибухи в районі "Північного потоку", в ЄС говорять про диверсію

Жителі Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей нібито абсолютною більшістю підтримали окупацію Росією своїх регіонів. При цьому в соціальних мережах опублікували кадри, як колаборанти враховували порожні бюлетені при підрахунку голосів.

Від 87 до 99%: росіяни оприлюднили підсумки "референдумів" на окупованих частинах України

Вона планує обмеження міграції, але збирається і далі допомагати Україні, хоче перерозподілити понад 200 млрд євро допомоги ЄС, оптимізувати податки і стимулювати народжуваність.Фокус розбирався, хто така Джорджія Мелоні — переможниця виборчих перегонiв в Італії, як вона має будувати стосунки з ЄС і чи зможе новий італійський уряд розвалити коаліцію проти Росії.

Курс ультраправоруч. Майбутня прем'єрка Італії Джорджія Мелоні поділить гроші ЄС і допоможе Україні

Мешканці деяких багатоквартирних будинків одержали попередження, що опалення їм увімкнуть лише за умови погашення боргу. Чи ризикують багатоквартирні будинки з боргами залишитись без тепла і як врегулювати старі борги?

Заплатити чи замерзнути. Чи можуть вимкнути опалення будинкам із великими боргами

Рекомендуємо ТОП 10

Популярно зараз
Перший серед найкращих: Чому ЖК Great став найпопулярнішим житловим комплексом Києва

Минулого тижня авторитетний портал нерухомості ЛУН підбив підсумки 2021 року на українському ринку житла. У тому числі назвав житлові комплекси у найбільших містах країни, які протягом року користувалися найбільшою популярністю серед аудиторії порталу. У Києві ТОП-20 новобудов за кількістю переглядів впевнено очолив ЖК комфорт-класу Great від девелоперів IB Alliance та РІЄЛ. Чим же зумовлено таку високу популярність нового житлового кварталу на столичній Дніпровській набережній?

Заокеанські канікули. Як не дати пандемії зіпсувати поїздку до США

Посткоподібна реальність формує у сучасних людей нові звички. Типовий приклад — регулярно перевіряти, чи не змінився режим обов'язкових карантинних заходів в інших країнах. Щодо Сполучених Штатів, там правила в'їзду цієї осені змінювалися кілька разів.

Сім чудес нової міжнародної школи Brookes CIL International School

Увересні 2022 року в Києві відкриється найбільша і найсучасніша школа України - Brookes CIL International School, в якій зможуть навчатися українські та міжнародні студенти. Цей заклад є справді новаторським, адже у його розробці і будівництві були враховані найкращі світові практики безпеки та екологічності, а у навчанні практикують сучасний холістичний підхід до процесу всебічного розвитку дитини.

"Це моя команда, моє дітище. Мені нікуди відступати". Перший чемпіон світу в Dota 2 – про мотивацію грати 10 років по тому

Данило "Dendi" Ішутін — перше ім'я, яке спливає в пам'яті, коли мова заходить про український кіберспорт. Історію його шляху в світі комп'ютерних ігор розповідали, здається, всюди — від газет до документального фільму на Netflix. Історію про те, як талановитий хлопчина, який втратив батька, знайшов своє захоплення в світі Dota і в 2011 році став першим чемпіоном світу з Dota 2, заробивши з командою мільйон доларів призових.