Все статьиВсе новостиВсе мнения
Авторы
Репутационные АКТИВисты
Красивая странаРейтинги фокуса

У готелі Radisson Blu Hotel розповіли про майбутнє електромобілів в Україні

У готелі Radisson Blu Hotel розповіли про майбутнє електромобілів в Україні

Готелі Radisson Blu та Park Inn by Radisson Ukraine разом із офіційними імпортерами електромобілів в Україні організували E-CAR HUB ІІ у готелі Radisson Blu Hotel

000

Захід був присвячений екологічно чистому транспорту, що офіційно імпортується в Україну світовими лідерами автобізнесу, а також старту програми Blu Planet For Meetings.

У рамках програми еко-заходів без вуглецю – Blu Planet For Meetings були запрошені преса, партнери, представники автомобільного бізнесу та лідери думки до нової зали Embassy Ballroom, аби протестувати новий формат зелених івентів і бути в курсі останніх новин електромобільного бізнесу. В цій залі були представлені моделі електромобілів BMW i3, Renault Kangoo Z.E. та Hyundai IONIQ Electric.

Завдяки програмі Blu Planet For Meetings кожна конференція чи автомобільна презентація в готелях Radisson Blu перетворюється на ЕКО-захід. Разом із First Сlimate, однією з найбільших у світі компаній із компенсації викидів вуглецю, Radisson Blu перераховує кошти на екологічні проекти в усьому світі за кожен захід. Кошти використовуються для відновлення свердловин, закупівлі «зелених» плит для приготування їжі, а також виготовлення і постачання біопалива в країнах, що потерпають від голоду й посухи, зокрема Гватемалі, Малаві та Індії.

Експерти «АВТ Баварія Україна», «Рено Україна» та «Хюндай Мотор Україна» розповіли про особливості імпорту електромобілів в Україну та розвиток електротранспорту. Також ішлося про Е-CAR як науково-дослідний проект, «розумні авто», стереотипи про електромобілі та їх безпечну зарядку в сучасних умовах.

Серед спікерів заходу були:

Клод Булте – регіональний директор Radisson Blu Україна та Грузія, Rezidor Hotel Group:

«Східна Європа, Україна зокрема, була й залишається для нашої компанії ринком із високим економічним потенціалом. Проект готелю Radisson Blu в Одесі набирає обертів. А за 4 тижні ми починаємо повну реконструкцію кімнат у готелі Radisson Blu на Золотих воротах, що продовжиться реконструкцією лобі готелю в грудні. Також серед новин компанії – нові призначення: готель Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil очолила Надін Фернбахер, перша жінка-генеральний менеджер в Україні серед міжнародних готелів, готель Radisson Blu Resort, Bukovel – Карло Халіфе».

 

Олександр Романчук – керівник напряму BMWi «АВТ Баварія Україна»:

«Історія електричних авто BMW почалася ще в 1972 році з BMW 1602 Electric. BMW і – комплексна концепція екологічної мобільності майбутнього. Це електрично народжені автомобілі та послуги із забезпечення мобільності, що випереджають свій час, зачаровують дизайном і створюють нове розуміння преміум-класу, яке тепер тісно пов'язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів. Дана концепція втілюється в інноваційних транспортних засобах: екологічний електромобіль BMW i3 не виробляє шкідливих викидів і безпечний для переміщень по місту, а BMW i8 дозволяє нам зазирнути у майбутнє спортивних автомобілів. Компанія «АВТ Баварія Україна», як перший офіційний імпортерелектрокарів BMW i на території України, активно працюємо над системою продажів і маркетинговими комунікаціями перших двох представлених моделей лінійки, щоб забезпечити для наших покупців найвигідніші умови і відкрити перед ними завісу майбутнього. Я впевнений, що найближчим часом український споживач оцінить переваги електричної мобільності, що стане запорукою популярності такого виду транспорту, і буде готовий приєднається до глобальної тенденції захисту навколишнього середовища за кермом революційних автомобілів BMW i».

 

Яна Міненко – голова правління АТ «Рено Україна»:

«Керуючись успішним досвідом продажів електромобілів бренду Renault в світі, компанія «Рено Україна» активно працює над розвитком екосистеми для електромобілів в Україні. Відповідно до вимог бренду Renault, перед стартом продажів електромобілів в країні проводиться перевірка інфраструктури зарядних станцій на коректність роботи, а також можливість комфортної та безпечної експлуатації електромобіля Renault в міських умовах. З цією метою і був проведений ZOE тур в Україні. Команда Renault працює також над підвищенням кваліфікації дилерів. Персонал проходить спеціальні технічні тренінги у Франції, спрямовані на отримання знань про методи ремонту та діагностики електромобілів, ознайомлення з самим продуктом, інструктажі з його експлуатації, ремонту, а також дій в екстрених і аварійних умовах. Підготовку в Україні вже пройшли три офіційних дилери Renault: ТОВ «КИЙ АВТО ХОЛДИНГ» (Київ), ТОВ «Ю.Р.К.» (Львів) і ТОВ «АВТО ГРУП +» (Одеса), які почнуть продавати електромобілі вже восени цього року. У відповідних дилерських центрах вже встановлено по дві зарядні станції (біля салону та сервісної станції), які відповідають сертифікату ZE Ready, тобто найвищим стандартам Renault по безпеці під час зарядки електромобілів. На парковці біля центрального офісу компанії Renault в Україні також облаштована зарядна станція».

 

Геннадій Четверухін – комерційний директор ТОВ «Хюндай Мотор Україна»:

«Унікальність проекту IONIQ полягає в тому, що це довгостроковий науково-дослідний проект, мета якого змінити уявлення про транспорт майбутнього через інновації. Вперше у світі для однієї моделі на вибір пропонуються три типи силових установок: гібридний двигун, гібридний силовий агрегат із можливістю зарядки та електромотор. Кузов IONIQ має обтічну форму для ефективного відведення зустрічних повітряних потоків, що разом з активними і пасивними аеродинамічними компонентами забезпечують низький коефіцієнт лобового опору. Вихід на світові ринки модельної лінійки IONIQ є частиною глобальної стратегії Hyundai Motor, згідно з якою до 2020 року автовиробник запустить у виробництво 14 еко-автомобілів. Вже зараз в Україні можна придбати моделі IONIQ Hybrid та IONIQ Electric, а до кінця року на українському ринку стартуватимуть продажі третьої моделі – IONIQ Plug-in Hybrid».

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2017.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.