Все статьиВсе новостиВсе мнения
Украина
Красивая странаРейтинги фокуса
Олег Смаль
Олег Смаль
Вибори в ОРДЛО. Короткий курс демократії орди

Територія сучасного Донбасу, на жаль, опинилась за межами європейської цивілізації. Лише зміна імперій: монгольська, російська, радянська…

Острів Стамбул. Туреччина прощається з Ататюрком

Чому народжуються і вмирають імперії, залишивши по собі лише вгрузлі в землю надгробки...

Штірліц був кілером. Чому політичні вбивства вічні як людство

Вся ця історія з "новічком", замахом на Скрипалів та недолугими агентами видавалась би надто смішною, якби її суттю не було вбивство

Піски Маска. Чому людство втратило інтерес до космосу

Безпечний світ синтетичних предметів, зображень, почуттів поглинає нас все більше

Вуха казематів. Чому Олег Сенцов відмовився говорити зі священиком

Вчора Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова звернулася до колеги з РФ Тетяни Москалькової  з проханням обговорити будь-які умови обміну українського режисера, політв'язня Олега Сенцова для його порятунку

Зайчик Дюрера. Чи будуть в Україні священики займатися хрестинами, вінчаннями та спасінням душ

Стан церкви та мирян можна описати словами Джонатана Свіфта «Ми достатньо релігійні, щоб ненавидіти один одного, але недостатньо релігійні, щоб любити»

Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2017.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.