Все статьиВсе новостиВсе мнения
Экономика
Украина
Красивая странаРейтинги фокуса

Опитування Весь цей крафт. Які українські бренди ви вважаєте найкращими

<span class="label red">Опитування</span> Весь цей крафт. Які українські бренди ви вважаєте найкращими

Проголосуйте за українські бренди, котрі вам подобаються та які ви вважаєте найкращими в їхній категорії товарів, – опитування читачів Фокусу

000

Разом з Ощадбанком і його програмою підтримки підприємництва "Будуй своє" Фокус проводить опитування для складання рейтингу 100 найкращих українських брендів. Мета рейтингу – показати різноманітність і креативний потенціал вітчизняних виробників формату МСБ різних напрямків споживчого сегмента. Для проведення опитування ми склали список з 200 українських брендів малого та середнього бізнесу в 9 категоріях, що користуються активним споживчим попитом. Голосувати можна одночасно за кілька брендів в кожному з розділів. Бренди, які набрали найбільше голосів у своїх категоріях, отримають додаткові бали до оцінок експертів рейтингу.

Для коректного голосування необхідно вимкнути функцію блокування реклами AdBlock у вашому браузері.

ОПИТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

Результати рейтингу читайте у червні в спецпроекті Фокусу "КРАСИВА КРАЇНА" та на сайті focus.ua

 

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.