Все статьиВсе новостиВсе мнения
Экономика
Украина
Красивая странаРейтинги фокуса

Які українські бренди ви вважаєте найкращими. Одяг

Які українські бренди ви вважаєте найкращими. Одяг

Проголосуйте за українські бренди, котрі вам подобаються та які ви вважаєте найкращими в їхній категорії товарів, – опитування читачів Фокусу

000

Разом з Ощадбанком і його програмою підтримки підприємництва "Будуй своє" Фокус проводить опитування для складання рейтингу 100 найкращих українських брендів. Мета рейтингу – показати різноманітність і креативний потенціал вітчизняних виробників формату МСБ різних напрямків споживчого сегмента. Для проведення опитування ми склали список з 200 українських брендів малого та середнього бізнесу в 9 категоріях, що користуються активним споживчим попитом. Голосувати можна одночасно за кілька брендів в кожному з розділів. Бренди, які набрали найбільше голосів у своїх категоріях, отримають додаткові бали до оцінок експертів рейтингу.

Для коректного голосування необхідно вимкнути функцію блокування реклами AdBlock у вашому браузері.

ОПИТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО

Результати рейтингу читайте у червні в спецпроекті Фокусу "КРАСИВА КРАЇНА" та на сайті focus.ua

 

 

Оберіть іншу категорію

(або поверніться на головну сторінку опитування)

 

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.