Все статьиВсе новостиВсе мнения
Стиль жизни
Спецтемы
Красивая странаРейтинги фокуса

Кузьма. Філософ і хуліган

Кузьма. Філософ і хуліган

Кузьма повернувся до предків… Його поховали в сімейному склепі у Брюховичах

000

Прощавай, друже.

Ця жахлива аварія сталася саме в той час, коли "скрябінці" відзначали своє 25-ліття. Неприємно здивував той факт, що в соцмережах повилазили численні конспірологи, які почали шукати приховані сенси в пісенних текстах Кузьми. Насправді, я гадаю, що Кузьма своє життя прожив за сімох. А сам був постійно вируючим феєрверком з ідей, образів, сенсів.

Погодьтеся, таких харизматичних лідерів української рок-сцени можна порахувати по пальцях.

Пам’ятаю появу Андрія Шури і Гери в редакції газети "Аудіо-толока", яку ми редагували з Віктором Кулішенко. Тоді ми знімали двохкімнатну квартиру у п’ятиповерховій Хрущові, біля Лук’янівського ринку. Це був саме той момент, коли двоє відчайдушних пацанів зі Львова приїхали підкорювати столицю.

Вже тоді я знав, що "Скрябін" – це майбутня зірка, бо з тим напором енергії інакше і бути не могло. Кузьма тоді дуже часто цитував тексти пісень з майбутнього альбому "Казки" - для того, щоб усі прикололися від новяворівського суржику.

Вже тоді я зрозумів, що характер Кузьми, це майже завжди непоєднувальні речі – з одного боку це філософ, а з іншого – комедіант і хуліган. І чого в нього було більше – ніхто не скаже.

Тоді, на початку 90-х, ми з ним довго говорили про музику як таку. Пам’ятаю, що Кузьма просто обожнював польський рок. Любив повторювати, що польські рокери самі вибороли свободу, і тому польський рок такий популярний.

Впродовж років, під час інтерв’ю в газетах, журналі "Галас" і зйомок в програмі "Тинди-ринди" – я спостерігав як викристалізовується фантастична, майже незбагненна харизма геніального чувака на ім’я Кузьма.

Андрій-Кузьма Скрябін, попри все, ти завжди був класним і своїм в доску.

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус
Погода

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.