Все статьиВсе новостиВсе мнения
Главная
Политика
Красивая странаРейтинги фокуса

Соглашение о конфиденциальности

Угода
00

 1. Дана Угода діє для інтернет-сайту http://focus.ua/ (надалі «Сервіс»), що надається ТОВ «Видавництво Фокус» (м. Київ, вул. Фрунзе, 104) та/або його пов’язаними (афілійованими) компаніями (надалі – «Власник»).

2. Ця Угода є договором приєднання, використання Користувачем Сервісу свідчить про приєднання Користувача до даної Угоди повністю та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

3. Під час користування Користувачем Сервісом Власник здійснює збір та обробку даних Користувача, а саме:
3.1. даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм Сервісу, так і в процесі користування Сервісом (як-то, ПІБ, електронна адреса, номери телефонів тощо);
3.2. файли cookie;
3.3. ір-адреси;
3.4. параметри та налаштування інтернет-браузерів.

4. Власник вносить дані Користувача до бази персональних даних інтернет-користувачів з моменту, коли Користувач вперше починає користуватися Сервісом, а також протягом періоду, під час якого Користувач користується послугами Сервісу. Строк зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами Сервісу, а також п’ять наступних років після закриття акаунту на відповідному Сервісі та закінчення користування Користувачем послугами Сервісу.

5. Власник здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення паролю, надсилання інформаційних матеріалів за передплатою Користувача, відповідей на запити та листи Користувача, а також для інших дій, що час від часу необхідні для належного надання послуг Сервісів).

6. Власник використовує персональні дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень, опитувань та голосувань; будь-якими іншими способами.

7. Власник має право передати персональні дані, базу персональних даних, до якої внесені персональні дані Користувача, повністю або частково будь-яким третім особам без повідомлення про це Користувача у наступних випадках: особам, у ведення, володіння або власність яких передано Сервіс; особам, що пов’язані/афілійовані з Власником; новому власнику та/або Власнику Сервісу для оброблення з метою, передбаченою даною Угодою; іншим користувачам Сервісу як фізичним, так і юридичним особам, якщо на Сервісі передбачено відповідний функціонал.

8. Під час користування Користувачем Сервісу, на інтернет-сторінках Сервісу можуть бути наявні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, у результаті чого треті особи отримують дані, зазначені у пунктах 3.2, 3.3 та 3.4 даної Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:
8.1. системи зі збору статистики відвідувань Сервісу (наприклад, лічильники bigmir.net, Google Analytics тощо);
8.2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook, Twitter, ВКонтакте тощо);
8.3. системи банеропоказів (наприклад, AdRiver тощо);
8.4. інші ресурси.

9. Користувач має усі права щодо захисту його персональних даних, які передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

10. Оброблення персональних даних здійснюється у дата-центрах, де розміщується обладнання, яке забезпечує функціонування Сервісу. Власник забезпечує виконання всіх передбачених законодавством заходів щодо захисту персональних даних Користувача, зокрема, оброблення даних здійснюється на обладнанні, розміщеному в приміщеннях із обмеженим доступом та перебувають під охороною.

11. Власник має право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за адресою http://focus.ua/privacy і будуть обов’язковими для Користувача через 10 днів з дня опублікування.

0
Делятся
Show
Загрузка...
Подписка на фокус
Погода

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов сайта необходимо указать гиперссылку на новость или статью, размещенную на этом ресурсе. Гиперссылка должна находиться внутри текста, не ниже третьего абзаца.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке", "Ситуация" публикуются на коммерческой основе.