Все статьиВсе новостиВсе мнения
Мнения
Журнал
Красивая странаРейтинги фокуса

Росія: похибка архаїзації

Росія: похибка архаїзації

Чому Росія приречена на поразку у нинішній війні?

000

Росія приречена на поразку з однієї дуже простої причини. У боротьбі зі Світом вона робить ставку на архаїзацію, вона каже "Стара Росія – непогрішима, Богом дана Росія, її ми відтворимо".

Але річ у тім, що саме архаїзування в Росії неможливе. Росія – держава з безпрецедентною фальсифікацією історії .

Чого лише вартий міф про "трьохсотлітнє монголо-татарське іго", всі ці фантастичні історії про "Куликовську битву" і т.п. Красномовно, що обидві столиці Росії – Москва і Петербург – мають не-російські назви.

Росія малює смішні мультики про Київ, київських князів, зображуючи тут епіцентр їхньої "русскості". Вона намагається спертися на своє мультяшне минуле – а спирається на екран, котрий проривається, і з-за нього постає справжня Росія.

Справжня – вона ось така, як зображена на картині російського художника Сурікова, вона – ось цей юродивий, босий і на снігу.

Суриков боярыня Морозова юродивый

Фрагмент картини Василя Сурікова "Бояриня Морозова"

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.