Все статьиВсе новостиВсе мнения
Политика
Мир
Красивая странаРейтинги фокуса

Новости партнеров Грузинський маршрут «Винної карти»

<span class="label">Новости партнеров</span> Грузинський маршрут «Винної карти»

У п’ятницю, 20 квітня, о 23:20 на «5 каналі» дивіться першу мандрівку по європейський «Винній карті»

000

Для грузин вино – більше, ніж просто напій. Воно зміцнює національний дух та об’єднує гостей під час традиційних кавказьких свят. Виноградні лози згадуються в грузинських легендах, переказах, піснях. Саме туди в один із найстаріших виноробних регіонів світу й спрямували свій перший  маршрут ведучі  “Винної карти” журналістка Лара Губіна та знаний сомельє Віталій Ковач.

Грузія – країна давніх традицій, казкової краси гір та озер, а серце Грузії б’ється у її столиці – Тбілісі.  Віталій Ковач завітає у гості до родини Асканелі – виноробні традиції якої беруть коріння у далеких сивинах минулого. Глядачі дізнаються чим насправді унікальна Алазанська долина, відвідають монахів у містечку Болнісі та побачать на власні очі кахетинський метод виготовлення вина, а також процес приготування улюблених традиційних грузинських страв - лавашу та чурчхели.

Лара Губіна відкриє красу Грузії з висоти пташиного польоту, проведе глядачів по найстарішим грузинським святиніням, перевірить укріплення фортеці Нарікала та випадково зустріне одного дуже відомого грузина.

Нагадуємо, що під час вечірньої дегустації буде названо слово-пароль. Перший, хто завітає на виноробню, на якій проходила зйомка програми, та озвучить його, отримає гостинний грузиньський подарунок.

Дивіться цієї п’ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 на «5 каналі» невинні пригоди українців у Грузії та разом з «Винною картою» прокладайте маршрути власних подорожей.

 

 

 

 

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.