США розглянуть запит України на нову зброю, — Блінкен

Ентоні Блінкен, держдеп США, державний департамент, Блінкен, зброя, озброєння від США, Блінкен в Україні, Україна
Фото: liga.net | Глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен

За словами глави Держдепу, Пентагон вживає всіх необхідних заходів для того, щоб Київ міг захиститися від агресії РФ.

Сполучені штати Америки розглянуть запит України щодо надання їй нового озброєння. Про це заявив Держсекретар США Ентоні Блінкен 6 травня в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

"Звичайно, ми розглянемо будь-який запит. Тут ключовим партнером України є Пентагон. Зараз ми думаємо над тим, яка додаткова допомога — крім тієї дуже значної допомоги, яку ми вже надали, зокрема оснащення, — була б корисною для України саме зараз. Це питання на стадії активного розгляду", — підкреслив Блінкен.

Чиновник зазначив, що Росія "відчує наслідки", якщо наважиться на нову агресію проти України. На питання що США готові зробити в разі, якщо РФ все ж таки наважиться на відкрите вторгнення в Україну Блінкен зазначив, що "головне, що можна зробити — це переконатися в тому, що такого не станеться".

"Саме тому ми висловилися дуже чітко, коли побачили цю концентрацію сил, тому ми тісно співпрацюємо з усіма нашими головними партнерами в світі — зокрема, НАТО та ЄС. Питання безпеки України знаходиться в нашому фокусі. У той же час ми тісно працюємо з нашими партнерами в Україні, щоб упевнитися, що вони мають все необхідне для того, щоб захистити Україну, її територію та її народ", — розповів Блінкен.

Нагадаємо, візит держсекретаря США в Україні відбувся 6 травня. Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі подякував Блінкену за підтримку на найвищому рівні, яка дуже важлива під час конфлікту з РФ.

Фокус розбирався як пройшов візит Блінкена до Києва і чим він закінчився.