Українці відзначають Великдень: зі святом громадян привітали політики і керівники країни (фото, відео)

Великдень, Поздоровлення, Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Юрій Бойко, Віталій Кличко, Петро Порошенко
Фото: nikopol.informator

Зі зверненнями до співгромадян виступили президент України Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, мер Києва Віталій Кличко та інші.

Зі святом Воскресіння Христового українців привітали керівники країни і політики.

Президент Володимир Зеленський в відеозверненні закликав громадян відзначити свято вдома, щоб не порушувати карантинні обмеження.

"Це велике свято символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома", — сказав президент.

Записав відеозвернення, в якому привітав українців з Великоднем прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Щороку Свято Воскресіння Господнє приносить в наші оселі та серця віру і надію. Віру в невідворотну перемогу добра над темрявою. Надію в щасливе і радісне майбутнє. У ці дні Пасхи бажаю вам міцного здоров'я, сімейного затишку та душевної рівноваги", — сказав Шмигаль .

Мер Києва Віталій Кличко розмістив відео з привітанням на своїй сторінці в Facebook вранці в неділю, 2 травня.

Він показав свою прогулянку по парку "Володимирська гірка", під час якої привітав і вітав з киян.

"Я бажаю вам миру і душевного спокою! Христос Воскрес! Добро завжди перемагає! Світлих і безпечних вам свят!" — звернувся Кличко до українців.

Свої привітання передав українцям п'ятий президент України і лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. У своєму зверненні він наголосив на необхідності вірити в самих себе на тлі російської агресії.

"Поки Росія не почала війну, ми не відчували ціни світу. Поки не поширюється пандемія, побажання здоров'я звучали, як потерті слова. Навіть Великдень часто зводять до яєць," Паско і ковбасок ". Багато втрачають віру. В своїх ближніх. У майбутнє країни. У самих себе ", — сказав Порошенко.

Великдень, Поздоровлення, Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Юрій Бойко, Віталій Кличко, Петро Порошенко

Багато народних депутатів від ОПЗЖ взяли участь у святковому Великодньому богослужінні у Києво-Печерській Лаврі. Співголова партії Юрій Бойко побажав всім миру і стабільності, щастя кожній родині.

"Я бажаю, щоб в це велике свято в кожен дім прийшла радість, щоб на нашій землі встановився мир, стабільність і порядок", — сказав Юрій Бойко.

Нагадаємо, народний депутат Вадим Новинський в складі делегації Української православної церкви привіз в Україну Благодатний вогонь, який зійшов вчора в Єрусалимі.