Філіп Кіркоров у фільмі Оксани Марченко "Паломниця" розповів, як прийняв хрещення

У п'ятницю, 7 травня, вийшла дев'ята серія авторського проекту Оксани Марченко "Паломниця" — про Свято-Миколаївський Мукачівський жіночий монастир (Закарпатська область). У цьому ж епізоді телеведуча поспілкувалася зі своїм другом — народним артистом РФ, України та Молдови Філіпом Кіркоровим, який розповів їй про свій духовний шлях, зокрема, розповів, як він прийняв хрещення.

За словами Кіркорова, в його будинку сімейні цінності завжди були на першому місці, але все це було поза віри.

"Я взагалі не знав, що треба хреститися. І тільки в 1989 році, у грудні, коли я опинився в Калінінграді, під час одного з моїх перших гастрольних турне до мене підходить жінка і каже: "А ви що, заблукали? Я вас бачила по телевізору. Давайте я вас підвезу", — розповів артист.

Коли під час цієї випадкової зустрічі зайшла розмова про церкву, жінка запитала у Філіпа, чи був він хрещений.

"Я кажу: "Ні". Вона не запропонувала мені хреститися. Я кажу: "А ти знаєш, Оля, а я хочу хреститися!". Вона відповідає: "У мене є приголомшливий батюшка, звуть його батько Меркурій. У Світлогірську. Підемо". Пішли! Перед цим домовилися про хрещення, купили хрестик. Він мене похрестив, став моїм хресним батьком, вона стала хрещеною матір'ю. Й ось після хрещення у мене в житті відкрилася дорога. У мене все пішло: пісня за піснею, гастролі, все-все", — зізнався Кіркоров.

Артист поділився, що для нього було дуже важливим хрещення доньки Алли-Вікторії та сина Мартіна. Їхніми хрещеними батьками стали телеведучий Андрій Малахов і підприємниця Наталя Єфремова, яку Філіп назвав своєю близькою подругою.

Нагадаємо, 7 травня на YouTube-каналі Оксани Марченко відбулася прем'єра дев'ятого фільму проекту "Паломниця", який розповідає про Свято-Миколаївський Мукачівський жіночий монастир. У новому епізоді телеведуча поспілкувалася з духівником обителі — Високопреосвященнішим митрополитом Мукачівським та Ужгородським Феодором (Мамасуєва), який розповів, чому в недільний день треба йти в храм.