"Майже півтисячі людей": в Ірані зафіксували рекорд за смертністю від COVID-19 за добу

пандемія COVID-19, ПЛР-тест, лабораторія, медики, статистика зараження COVID-19
Фото: akhbarak.net | Коронавірус в Ірані

Попередній рекорд протримався майже півроку. Тоді в країні через хворобу померли 486 пацієнтів.

У Іранської Республіці від коронавірусу померли вже понад 70 тисяч осіб, і епідемія в країні не збавляє обертів.

Про це повідомляє видання Arab News.

За даними іранського МОЗ, з початку пандемії в країні зафіксовано понад 2,4 млн випадків зараження COVID-19, а число загиблих перевищило 70 тисяч чоловік.

На фоні нового спалаху коронавірусу в Ірані зафіксований новий рекорд смертності — 496 людей померли за останню добу. Останнє рекордне число смертей було в листопаді 2020 року — 486 жертв.

Журналісти нагадують, що влада Ірану з початку пандемії COVID-19 не запроваджувала ізоляцію для 82-мільйонного населення, але понад 300 іранських міст за шкалою ризику коронавірусу класифікуються як "червоні" (усі другорядні підприємства повинні бути закриті).

ВООЗ, у свою чергу, попереджає, що пандемія COVID-19 посилюється, а кількість жертв від коронавірусу зростає шостий тиждень поспіль.

"У глобальному масштабі пандемія COVID-19 продовжує посилюватися. Захворюваність збільшується вже девʼятий тиждень поспіль, а кількість смертей зростає шостий тиждень поспіль. Для порівняння, випадків було майже стільки ж на минулому тижні, як у перші 5 місяців пандемії", — цитує пресслужба ВООЗ голову організації Тедроса Гебреїсуса.

Він також згадав Індію, яка бʼє всі антирекорди по числу нових випадків зараження і смертей від коронавірусу.

"Приємно бачити невелике зниження захворюваності і смертності в декількох регіонах, але в багатьох країнах усе ще спостерігається інтенсивна передача COVID-19, і ситуація в Індії — нестерпно жахлива", — підкреслив Гебреїсус.

Зазначимо, що Ізраїль закриває останні відділення для хворих COVID-19, оскільки пандемія коронавірусу пішла на спад. Також влада скасувала в країні обовʼязковий масковий режим, і таке рішення було прийнято на фоні поліпшення епідеміологічної ситуації в країні.

Ізраїль також оголосив, що з 23 травня іноземні туристи зможуть приїхати в країну за умови, що вони були вакциновані. На першому етапі будуть впускати тільки організовані групи туристів, але в майбутньому можуть схвалити індивідуальні подорожі.