Все статьиВсе новостиВсе мнения
Украина
Мнения
Красивая странаРейтинги фокуса
Лучший город Украины

Условия онлайн-голосования за лучший город Украины

Условия онлайн-голосования за лучший город Украины
С 12 июля по 14 августа 2012 года журнал Фокус проводит голосование в рамках шестого ежегодного рейтинга лучших городов Украины
000

Правила проведення голосування «Щорічний рейтинг кращих міст України»
(далі – Захід)

1.Період проведення Заходу
1.1. Захід проводиться з 12 липня по 14 серпня 2012 року (включно).

2. Територія проведення Заходу.
2.1. Захід буде проходити на всій території світу.

3. Організатори Заходу
Спонсор заходу – ТОВ «Київ Фешн Парк» (м. Київ, Набережне шосе, 25, тел.. +38(044) 428-76-46 (далі – Спонсор).
Організатор заходу - ТОВ «Видавництво Фокус» (м. Київ, вул. Фрунзе, 104, тел. +38(044) 207-45-54) (далі – Організатор).

4.Учасники Заходу
4.1. До участі в Заході запрошуються всі дієздатні особи, яким на момент початку заходу виповнилося 18 років і котрі є зареєстрованими користувачами Facebook (далі – Учасник).
4.2. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Заході особи, які не виконують та/або не відповідають умовам даних Правил.
4.3. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Заході: працівники та представники Спонсора та Організатора Заходу, та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Заходу.

5. Умови участі в Заході
5.1. Для того, щоб взяти участь у Заході, необхідно у період з 12 липня по 14 серпня 2012 року (включно) зайти на сторінку Facebook за адресою http://www.facebook.com/questions/337712926311178/ та проголосувати за одне з міст України, проставивши відповідну відмітку, як таке, що на думку Учасника є найкращим в Україні.
5.2. Учасники розуміють, що за участь у Заході їм не будуть надаватись будь-які призи- подарунки, та вони не пред’являтимуть жодних претензій Організатору та/або Спонсору Заходу з цього приводу.
5.3. Найкращим містом буде визначено за результатами голосувань те, яке набере найбільшу кількість голосів.
5.4. Результати голосування будуть опубліковані на сторінці Facebook http://www.facebook.com/questions/337712926311178/ та в журналі «Фокус» №33 від 17.08.2012 р.
5.5. Подарунок – сучасна скульптура вручається Спонсором місту, обраному за результатами голосування. Учасники не претендують на вручення подарунку та не пред’являтимуть до Спонсора та Організатора будь-яких претензій, як майнових, так і немайнових.

6. Інші умови Заходу
6.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення чи зміну Правил буде проведено на офіційній сторінці у Facebook http://www.facebook.com/questions/337712926311178/.
6.2. Своєю участю в Заході всі Учасники Заходу, які проголосували підтверджують ознайомлення та свою згоду з усіма умовами, викладеними в даних Правилах, а також зобов’язуються виконувати дані Правила.
6.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягають.
6.4. Організатор/залучені ним треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора та третіх осіб обставини.

7. Застереження про персональні дані:
7.1. Шляхом участі в Заході Учасник підтверджує та, шляхом вільного та жодним чином необмеженого волевиявлення, надає згоду Організатору на збір та обробку своїх персональних даних, наданих ним Організатору під час участі в Заході, у картотеках та/або за допомогою системи бази персональних даних (у тому числі, але не виключно, особисті відомості як-то: вік, стать, тощо; електронні ідентифікаційні дані як-то: номери телефонів, адреси електронної пошти, тощо).
7.2. Учасник зобов’язується у випадку зміни його персональних даних надавати Організатору уточнену інформацію.
7.3. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» Учасник, як суб’єкт персональних даних має право:
I. знати про місцезнаходження бази даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її володільця чи розпорядника;
II. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
III. на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;
IV. отримувати не пізніше ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;
V. пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їх повноважень, передбачених законом;
VI. пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
VII.
а захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
VIII. звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
7.4.
Момент голосування збігається з моментом початку обробки його персональних даних.
7.5. Своєю участю в Заході Учасник підтверджує, що він письмово повідомлений Організатором про свої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані; учасник також підтверджує, що передані ним персональні дані, є точними та достовірними, відповідними та не надмірними.

Фокус.ua

0
Делятся
Google+
Загрузка...
Подписка на фокус

ФОКУС, 2008 – 2017.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов с данного ресурса гиперссылка www.focus.ua обязательна.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке" публикуются на коммерческой основе.