Християнські бізнесмени розпочали співпрацю та взаємодію з політиками для соціальних реформ в Україні

Християнські бізнесмени розпочали співпрацю та взаємодію з політиками дл...

Позиция

У червні 2019 року Християнська Бізнес Асоціація ініціювала співпрацю з Комітетом Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму України.

Метою співпраці та взаємодії є розробка спільних проєктів нормативно-правових актів, участь у зустрічах Комітету та подання пропозицій до законопроектів, що мають вплинути на поліпшення стану суспільства з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму України.

Християнська Бізнес Асоціація — це добровільне об’єднання підприємців з різних сфер діяльності та куточків України, які власними зусиллями та із залученням фінансування, в тому числі шляхом власних коштів, проводять соціальні заходи, благодійні акції та беруть участь у широкомасштабних подіях, що спрямовані на допомогу нужденним.

Як зазначив Андрій Мартинов, голова правління Асоціації: «Протягом останніх років ми здійснюємо вплив на суспільство через відкриття нових робочих місць, опіку дітей-сиріт та вдів, фінансову підтримку малозабезпечених родин, допомогу бійцям в АТО, будівництво жилих комплексів, освітніх закладів та інше. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо багато зробити для розквіту нашої держави».

Християнська Бізнес Асоціація висловлює  вдячність Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму за відкриту позицію та можливість співпраці.