Перші концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover відкрито

2018-07-11 15:08:00

165 0
Перші концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover відкрито

26 червня 2018 року відбулося відкриття першого концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

27 червня 2018 року відбулось відкриття другого концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Захід

Дилерські центри вже приймають своїх клієнтів на території нових приміщень, побудованих відповідно до нових стандартів "арочного" дизайну

Jaguar Land Rover розробив єдиний формат концептуальних дилерських центрів. Вони є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів, які також з’являться у найбільших містах України до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні.

До кінця 2018 року розпочнуть роботу ще 3 концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover в Одесі Харкові та Дніпрі.

Однією з особливостей дилерських центрів Jaguar Land Rover є зона Drive-in. Суть її полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджають до приміщення сервісу, де їх вітає працівник рецепції, приймає авто та проводить до лаунж зони. Тобто передача авто на сервіс відбувається не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні. Поряд із зоною Drive-in одразу знаходиться зона інтерактивного прийому авто, де кожен клієнт має можливість бути залученим до діагностики свого авто. Головною метою зони інтерактивного прийому є виявлення всіх видимих пошкоджень, зношень та видимих несправностей автомобіля клієнта, а також погодження з клієнтом потреби у їх виправленні.

Окрім особливих зон сервісу, клієнти кожного дилерського центру мають змогу насолодитись атмосферою вишуканого британського стилю у шоурумі, який вміщує на своїй території 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover (для Jaguar Land Rover Київ Аеропорт) або 5 авто Jaguar та 5 авто Land Rover (для Jaguar Land Rover Київ Захід). Затишок у виставкових залах створюють виключно стримані та преміальні матеріали – скло та горіхове дерево, натуральна шкіра, втілюють у собі новітню концепцію дизайну та вишуканого британського стилю. Виставкові зали автомобілів поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно. Простір довкола автомобілів дозволяє їм "дихати", а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

Ще одна особливість концептуальних центрів Jaguar Land Rover – студія персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зоною експонування колекцій аксесуарів та брендової продукції. Зона персоналізації надає можливість створювати власне авто за допомогою конфігуратора. Вперше ви зможете створювати авто та побачити його неначе в реальному житті, за допомогою окулярів віртуальної реальності.

Для найвищого рівня обслуговування клієнтів, нові дилерські центри пропонують унікальні переваги: 10 підмінних автомобілів, аеропорт-сервіс та трек для позашляхового випробування автомобілів, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках Jaguar та Land Rover. Дилерські центри також забезпечені зонами для відпочинку та роботи: дитяча кімната, місце для матері та дитини, бариста-бар та комфортні лаунж зони.

Обслуговування автомобілів Jaguar Land Rover здійснює професійний персонал відділу продажу та сервісу, які проходять регулярне навчання у академії Jaguar Land Rover та на базі Віннер Коледж. Клієнти Jaguar Land Rover завжди будуть почуватися впевнено та надійно за кермом своїх авто.

Нові концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover відкривають нову сторінку розвитку брендів Jaguar Land Rover в Україні.

Loading...