Программа Гриценко "Клянусь народу Украины"

Передвиборча програма кандидата на пост Президента УкраїниГриценка Анатолія Степановича

Related video
"ПРИСЯГАЮ НАРОДУ УКРАЇНИ!"Я люблю мою країну.Я захищатиму мою країну. І боротимуся з державою. А я не хочу! Переконаний – Ви теж.Спокійно, без потрясінь, але впевнено і рішуче.МОЯ КРАЇНА ЗЛАМАЄ ХРЕБЕТ КОРУПЦІЇЖодна посадова особа в державі не матиме недоторканності, включно з Президентом. Вчинив кримінальний злочин – за грати, незалежно від посади.
Для дев"яти мільйонів водіїв я скасую корумпований державний техогляд автотранспорту, в якому задіяні 10 тисяч працівників ДАІ.
МОЯ КРАЇНА МАТИМЕ СИЛЬНУ І ВІДПОВІДАЛЬНУ ВЛАДУПрезидент особисто формує і очолює Уряд.Посилюється місцеве самоврядування.Я ліквідую районні державні адміністрації.Я перегляну і ліквідую всі функції держави, які годують чиновника.Всі органи держави працюватимуть на людину – захист її інтересів, прав і свобод. Вони забезпечать в країні закон і порядок.МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ПОТУЖНА ЕКОНОМІКА І ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВАзменшення державного регулювання економікиСправа держави – не заважати бізнесу і підтримувати того, хто створює робочі місця.Буде реформовано податкову системуЯ ліквідую податкову міліцію і скасую податок на додану вартість – він буде замінений податком з обороту.Я не підпишу жодного закону, який сприятиме монополізації і нищитиме конкуренцію.
Моя країна створить умови для повернення заробітчан додому.
МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЗАМОЖНЕ СЕЛО

Люди, які працюють на землі, житимуть у гідних умовах.МОЯ КРАЇНА – ЦЕ СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ДУХОВНЕ І ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ"Я НАЦІЇ
Якість життя і безпека людини в моїй країні – понад усе.індустрію відтворення інтелектуЯ поверну в середню школу десятирічку.Нам кажуть, що на школу, лікарню, театр, музей, книгу, кіно, дитячий гурток і секцію немає грошей. Водночас десятки мільярдів розкрадаються через рефінансування банків, непрозорі тендери, контрабанду і хабарі. Гроші на відродження духовного і фізичного здоров"я нації є – я їх витрушу з кишень злодійкуватих чиновників.
У моїй країні буде потужний і заможний середній клас. МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ПОВАГА У СВІТІ І СИЛЬНА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА
І тоді ми назвемо її Нашою Державою. Нашою, а не їхньою.
Зламаю їхню державу, змушу її працювати для країни і народу. Для мене – це справа честі!
Ми з Вами вже одержали першу перемогу!Я готовий нести персональну відповідальність перед людьми за виконання цієї передвиборчої програми. Щомісяця провідні соціологічні служби країни фіксуватимуть рівень підтримки глави держави. І якщо він впаде до 15%, я оголошу референдум щодо довіри Президентові. Висловлять недовіру – того ж дня піду з посади добровільно. Без президентської пенсії, пільг, охоронців, водіїв і лікарів.

Присягаю народу України!