Блок Юлии Тимошенко

Тимошенко Юлия Владимировна, 1960 г.р., председатель политической партии Всеукраинское объединение «Батьківщина», образование высшее, проживает в городе Днепропетровске

Related video

Передвиборна програма Блоку Юлії Тимошенко

УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ
Настав час виконання унікальної Місії України. Рушійною силою поступу стане Нова Національна Ідея - створення для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя, у якій кожна людина відчуватиме справедливість, духовну та матеріальну гармонію.
Нова Національна Ідея базується на філософії солідаризму -безперервному вдосконаленні справедливості шляхом виявлення, чесного визнання і невідкладного розв"язання проблем людини та суспільства з урахуванням інтересів кожної особистості.
Ця місія України не може бути виконана еволюційно. Потрібен інтелектуально усвідомлений якісний ривок - УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ.
Передумовою його здійснення є насамперед зміцнення духовності нації: духовна освіта, повернення церквам насильно відібраної власності, відродження української мови та культури, відновлення національних світоглядних традицій і чесної національної історії.

1. КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Вперше не політики, а народ затвердить нову справедливу Конституцію на Всенародному референдумі та визначиться, хто буде керівником держави: Президент чи 450 народних депутатів.
Влада корумпована, бо вона безконтрольна.
Тільки парламентська опозиція, яка матиме реальні права контролю за владою, здатна зупинити корупцію та зловживання посадовців.
Опозиція одержить право призначати Голову Рахункової палати (контроль за державними фінансами), голів контрольних парламентських комітетів (контроль за роботою Уряду), право ініціювати в суді кримінальні справи проти посадовців.
Народ на референдумі наділить місцеве самоврядування виконавчою владою та фінансовою самостійністю, спростить процедуру проведення всеукраїнських і місцевих референдумів, ліквідує пільги та недоторканність усіх посадовців.

2. СУДОВО-ПРАВОВИЙ ПРОРИВ
Виведемо суд з-під політичних, адміністративних, корупційних впливів.
Люди обиратимуть і відкликатимуть суддів. Голів судів змінюватимуть за принципом ротації.
Створимо незалежні від будь-якої гілки влади дисциплінарні комісії, які звільнятимуть суддів, визнаних винуватими у винесенні завідомо неправосудних рішень.
Скасуємо судовий збір для громадян та зробимо безкоштовними надання адвокатських послуг для малозабезпечених людей.

3. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Створимо для журналістів умови незалежності від влади та політизованого капіталу. Засади редакційної політики, які роблять журналістів незалежними, отримають статус Закону.
Створимо якісне суспільне телебачення та радіомовлення.
Відкриємо громадянам вільний доступ до інформації.
Забезпечимо можливість використання Інтернету кожною людиною.

4. АНТИКОРУПЦ1ЙНИЙ ПРОРИВ

Знищимо корупційний союз влади та тіньового капіталу.
Позбавимо чиновників права надавати зайві ліцензії, довідки, дозволи, здійснювати безпідставні перевірки та усунемо в такий спосіб основу корупції. Відновимо програму "Контрабанда - СТОП!". Посилимо кримінальну відповідальність за корупційну діяльність до довічного ув"язнення. Посадовці, які останні десять років зловживали владою, постануть перед судом.

5. ДЕМОГРАФІЧНИЙ ПРОРИВ

Право на здоров"я не може залежати від гаманця чи посади.
Кожна людина гарантовано матиме медичну страховку за рахунок роботодавця чи держави, для заможних за власний рахунок.
Люди отримають довгострокові кредити на житло під 2-4% річних на 10-30 років.
Виплачуватимемо при народженні першої дитини 12 000 гривень, другої - 25 000 гривень, третьої та наступних - 50 000 гривень.
Схвалимо нову державну пенсійну систему - пенсія відкладатиметься на особистий рахунок людини протягом усього життя, невикористані пенсійні гроші будуть успадковуватись.
Пенсія за розміром відповідатиме середній заробітній платні людини, яку вона отримувала до виходу на пенсію.
Зробимо допомогу родинам, де є інваліди, не менше двох тисяч гривень на місяць.
Повернемо наших заробітчан із закордону в Україну.

6. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОРИВ

Визначимо пріоритетні наукові розробки, які є важливими для інтелектуального прориву країни, та забезпечимо їх повний державний супровід.
Створимо національну ефективну систему управління інноваційним розвитком. Звільнимо від оподаткування кошти, що спрямовуються на наукові розробки та розвиток галузевої науки.
Кожна дитина отримає вільний доступ до високоякісної освіти незалежно від рівня заможності родини.
Створимо якісну систему незалежного контролю рівня знань учнів, започаткуємо прийняття студентів у ВУЗи за результатами шкільних іспитів, а вступні іспити скасуємо. Піднімемо стипендії до рівня прожиткового мінімуму.

7. ТРАНЗИТНИЙ ПРОРИВ

Україна повинна скористатися перевагами свого геополітичного розташування. Перетворимо Україну на міжнародний транзитний коридор, розбудуємо шляхом державно-приватного партнерства автомобільні магістралі і залізницю, побудуємо нові нафто - і газопроводи, аеропорти, інтегруємося у європейську енергетичну систему, лібералізуємо транзитний режим для пасажирів і товарів.

8. ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ПРОРИВ
Змінимо пріоритети влади з тіньової підтримки монопольних корпорацій на сприяння середньому та малому бізнесу.
Започаткуємо систему податкових пільг для банків в залежності від обсягу наданих початковому бізнесу кредитів та візьмемо на державу частину ризиків від надання "стартових" кредитів.
Скасуємо податок на додану вартість та податки на фонд оплати праці без порушення балансу бюджету.
Реалізуємо політику зменшення кредитних ставок до європейського рівня.
Перейдемо до системи довгострокового (10-20 років) кредитування бізнесу.
Законодавчо забезпечимо щоквартальну виплату прибутку в повному обсязі власникам дрібних пакетів акцій підприємств.

9. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ПРОРИВ
Реалізуємо програму енергозбереження та енергетичної незалежності. Інтегруємося у Європейський ринок електроенергії, модернізуємо ТЕЦ, створимо власний замкнений ядерно-паливиий цикл.
Зведемо нові сучасні нафтопереробні заводи з надглибокою переробкою
нафти, добудуємо транзитний газопровід "Одеса-Броди-Плоцьк", прокладемо
транзитний газопровід "Каспійський басейн - Україна", забезпечимо розвідку та організацію видобутку вуглеводнів на шельфах морів.

10. ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОРИВ
Тільки масовий прихід інвестицій в Україну створить робочі місця. При побудові нових виробничих потужностей на п"ять років звільнимо обладнання, технології та комплектуючі, аналоги яких не виробляються в Україні, від податків при імпорті; запровадимо швидку та без корупції аукціонну систему продажу та оренди несільськогосподарських земель.
Передбачимо у соціально-депресивних регіонах спрощений порядок інвестування та п"ятирічні податкові канікули з метою організації масового виробництва товарів на експорт та створення додаткових робочих місць.
Забезпечимо завершення вступу України до СОТ.

11. БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ
Відновимо виконання програми "Територія якісного життя". Здійснимо комплексну реконструкцію міст України з сучасною соціальною інфраструктурою та дорогами європейського рівня, забезпечимо розвиток іпотечного кредитування на житло, збільшимо держзамовлення на соціальне житло. Докорінно реформуємо житлово-комунальне господарство.

12. АГРАРНИЙ ПРОРИВ

Земля належатиме тільки громадянам України, які живуть і працюють на ній. Власники отримають не лише сертифікати, а й стануть власниками реальних ділянок землі. Орендна плата за с/г землю буде законодавчо закріплена на рівні 10 % річних від її ринкової вартості. Ефективні господарі, які орендують с/г землю, отримають податкові та кредитні пільги. Перейдемо від несистемного фінансування села до розробки типових бізнес-проектів з включенням переробки сільгосппродукції.
Такі проекти будуть фінансуватись інвесторами або банками під державні гарантії.
Забезпечимо підтримку ринкової аїрарної інфраструктури, а саме аграрного фонду та біржі, ринків для сільськогосподарської продукції індивідуальних виробників та фермерів, страхового фонду, земельного банку, створимо умови функціонування ринку землі, запровадимо прозоре конкурентне середовище для українських виробників, просування їх продукції на зовнішні ринки.
На основі успішного сільськогосподарського виробництва та державної підтримки наблизимо якість умов життя у селі до рівня міста.

ГАРМОНІЙНА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА

Визначимо чіткі національні пріоритети України та захистимо їх на всіх рівнях. Зовнішня політика буде здійснюватися в ім"я своєї нації, на основі мирних, рівноправних, взаємовигідних, економічних стосунків з усіма державами, з якими Україна має спільні інтереси.
Україна має шанс не тільки розв"язати свої власні проблеми та протиріччя, але й стати взірцем для інших країн. І цю віру мусить народити нова національна ідея та Український прорив, які стануть предметом гордості нашого народу.