Всеукраинское объединение "Свобода"

Тягнибок Олег Ярославович, 1968 г.р., образование высшее, председатель Всеукраинского объединения «Свобода», проживает в городе Киеве

Related video

Передвиборна програма Всеукраїнського об"єднання "Свобода"
ПРОГРАМА ЗАХИСТУ УКРАЇНЦІВ

Ми — Українці. Ми-у СВОій БОгом ДАній країні.
Даруй нам., Боже, звитягу, щоб стати
господарями власної Держави

Геноцид українців у XX ст. Подолання наслідків та відновлення справедливості
1. Добитися від Верховної Ради України, ООН, Європарламенту, парламентів країн світу визнання геноциду українців у XX ст. (20,5 млн. знищених) злочином проти людства.
2. Провести публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові.
3. Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-більшовицьких символів, пам"ятників та назв на честь катів України.
4. Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.
5. Вимагати від Москви офіційного вибачення та компенсацій за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).
6. Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім дітям на суми не менші, ніж постраждалим від Голокосту.
7. Надати статус депортованих з усіма соціальними гарантіями українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини, що насильно виселені з рідних земель.
8. Надати мешканцям регіонів України, що постраждали від техногенних забруднень, статус, прирівняний до чорнобильців.

ОУН-УПА. Визнання та вдячність
1.Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.
2. Надати ветеранам ОУН-УПА належні пільги і компенсувати недодані за 16 років Незалежності.
3. Поширювати правду про ОУН-УПА на території держави засобами соціальної реклами, відкритих парламентських слухань, документальних та художніх фільмів, книговидання тощо.
4. Запровадити спеціальний курс вивчення історії ОУН-УПА в усіх навчальних закладах.
5. Оголосити день створення УПА (14 жовтня, св. Покрови) державним святом.

Мова. Захист та поширення
1. Ухвалити Закон "Про захист української мови" замість чинного "Про мови в Українській РСР". Створити Державний комітет мовної політики, відповідальний за захист та поширення української мови.
2. Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців - не менше ніж 78%.
3. Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач, фільмів на телебаченні та радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.
4. Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відео- продукцію, програмне забезпечення.
5. Впровадити до всіх вищих навчальних закладів курс "Культура української мови" обсягом не менше як 72 години.
6. Запровадити обов"язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов"язати всіх держслужбовців використовувати українську мову на роботі та під час публічних виступів.
7. Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп"ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.

Інформаційний простір. Звільнення від окупації та державна безпека
1. Доповнити Конституцію України нормою про статус національного інформаційного простору як одного з головних надбань української Незалежності.
2. Створити громадське радіо та телебачення, конкурентноспроможне українське кіно.
3. Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду,
4. Зобов"язати всі ЗМІ Інформувати громадян про власників видань та каналів (для преси - у кожному номері; для ТБ та радіо - щоденно в ефірі).
5. Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо- та відеопродукцію. Запровадити податок на ретрансляцію іноземних радіо- та телевізійних програмних продуктів, тиражування та прокат музичної і кінопродукції. Спрямувати отримані кошти на розвиток національного інформаційного простору.
6. Скерувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняної кіноіндустрії. Встановити оподаткування на рекламу, що розміщується під час показів фільмів Іноземного виробництва, на користь національного кіно.
7. Встановити пільгове оподаткування у сфері розвитку новітніх інформаційних
технологій та сучасних електронних мереж.

Міграція. Право на Батьківщину

1. Забезпечити пільгові умови для повернення на Батьківщину етнічних українців, яких примусово вивезли на чужину або змусили емігрувати.
2. Укласти двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців. Захищати українців за кордоном усіма можливими засобами.
3. Створити умови для повернення українських заробітчан на Батьківщину, а їхні зароблені гроші і майно вважати інвестиціями, які не обкладають податком.
4. Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи - забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім"ї. Зобов"язати будівельні корпорації зводити соціальне житло за доступними цінами.
5. Посилити охорону державного кордону та перекрити канали нелегальної міграції. Викорінити корупційні схеми незаконного надання громадянства України.
6. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватимуть тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
7. Запровадити єдину систему біометричного контролю (база даних відбитків пальців, сітківки ока тощо) у зв"язку з загрозою міжнародного тероризму. Укласти угоди з іншими державами про повернення нелегалів.

Енергетика. Незалежність та безпека
1. Встановити жорстку пропорційну залежність цін за транзит російського газу нашою територією відповідно до відпускних цін на газ для України.
2. Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку.
3. Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Запровадити прозорі тендери на закупівлю обладнання для державних енергетичних підприємств.
4. Розробити та впровадити новітні енергоощадні технології в усіх галузях народного господарства. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв.
5. Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, серед них і за кордоном.
6. Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.
7. Впровадити державну програму розвитку альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля та ріпаку, біогаз, вітрова та сонячна електроенергія тощо.

Народовладдя. Вільний вибір та рівні умови
1. Скасувати депутатську недоторканість щодо кримінальних та економічних злочинів.
2. Обмежити термін дії Верховної та місцевих рад з п"яти до трьох років.
3. Запровадити нову систему виборів за відкритими списками.
4. Ввести в Закон про вибори обмеження розміру виборчих фондів партій та блоків - не більше 1 млн. грн.
5. Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж всієї виборчої кампанії. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо,
6. Зобов"язати кандидатів на всі виборні посади зазначати в офіційних біографіях національну належність, усі попередні партійні та державні посади, починаючи з радянських часів, погашені судимості.
7. Забезпечити рівну участь у виборчих комісіях представників усіх політичних сил, що беруть участь у виборах.

Суспільство. Соціальна та національна справедливість
1. Провести люстрацію влади за принципом трьох "К" (комуністи-кадебісти- кучмісти). Усунути від влади держслужбовців, які працювали на керівних посадах в компартії СРСР та агентуру КДБ.
2. Встановити обов"язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа ("детектора брехні") на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та подвійного громадянства.
3. Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність".
4. Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах влади українців та представників національних меншин.
5. Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства і заборонити їхню приватизацію.
6. Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокову оренду українським громадянам з правом її родинного успадкування. Встановити кримінальну відповідальність за незаконну зміну цільового призначення сільськогосподарських земель.
7. Відновити ядерний статус України. Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.

Об"єднання "Свобода". Єдина сила Українців.