Ювелірний Дім ZARINA відсвяткував День народження

Вечір подарунків, витончені прикраси, зіркові гості, жива музика від українських зірок -  Ювелірний Дім ZARINA відсвяткував восьму річницю магазину хед-лайнера Ювелірного дому ZARINA

Related video

Ювелірний дім ZARINA відсвяткував День народження свого центрального магазину у форматі яскравої вечірки, підготовленої у концепції " Вечір здійснення бажань". Тому ZARINA не лише отримувала подарунки від гостей, а й дарувала їх всім присутнім. Такого феєрверку подарунків магазин ZARINA та гості ще не бачили.

Родзинкою вечора стала презентація нового Креативного директора Ювелірного Дому ZARINA Олени Подтопта. Олену представила публіці засновниця бренду ZARINA Наталя Нетовкіна, відзначивши, що "молодий український дизайнера Олена Подтопта створить для Ювелірного Дому ZARINA весняну колекцію прикрас. Я вже бачила перші ескізи майбутніх прикрас, створені Оленою, і можу зазначити, що вони прекрасні! Впевнена, що навесні ми представимо колекцію, яка швидко завоює популярність серед українців. Відкрию маленький секрет: восьмикутна зірка Алатир, яка знайшла широке застосування в нашій нинішній колекції, знайде продовження і в новій колекції Олени, але вже в новій інтерпретації".

Fullscreen

Також гості отримали можливість побачити показ дитячої колекції від відомого дизайнера Альони Войно-Данчишеної спільно з лінійкою дитячих прикрас Ювелірного Дому ZARINA. На сцені виступали відома співачка Наталя Валевська, DjStarkov, оперний співак Олексій Аккерман, Місс Україна-Всесвіт 2015 Яна Бреліцька, capella-bandConcord. Яскравий Артур Шурипа– телеведучий головного танцювального телеканалу MusicBox, задавав настрою вечору.

Важливою частиною заходу стала презентація благодійної програми Ювелірного дому ZARINA "Ялинка бажань", в рамках якої діти з дитячих будинків отримають подарунки до Нового року. Дякуємо всім гостям за те, що під кінець вечора з 50-ти подарунків на Ялинці бажань не залишилося жодного! Разом ми зробили дітей трошки щасливішими!

Жива музика, дегустація ексклюзивних напоїв, вишукані частування та шампанське – все це створило неповторну атмосферу свята. Завершальним акордом вечора став святковий торт, шматочок якого дістався кожному гостю.

Ювелірний Дім ZARINA щиро дякує партнерам за ту неймовірну кількість подарунків, яку отримали гості вечора. Дякуємо мережі елітної парфумерії та косметики BOMOND,Банку Михайлівський за чудовий подарунок – спеціальну платіжну картку Віза Платинумfreeyear, NIKO та багатьом іншим друзям Ювелірного Дому ZARINA.

Зробіть свої свята особливими разом з ZARINA!

Fullscreen

http://zarina.ua/