Все статьиВсе новостиВсе мнения
Политика
Мир
Красивая странаРейтинги фокуса

Новости партнеров «Коронація слова - 2016» оголосила імена переможців

<span class="label">Новости партнеров</span> «Коронація слова - 2016» оголосила імена переможців
00

В Київському театрі оперети відбулась 16-та урочиста церемонія нагородження Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Під час церемонії 49 лауреатів отримали свою нагороду  в номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси», «Пісенна лірика», «Дитяча номінація». Це були як нагородив традиційних номінаціях, так і спеціальні відзнаки окремим авторам від видавництв, літературних клубів, університетів, Спілки письменників України та окремих представників культури, бізнесу, державних установ.

Отож, 1 премію в номінації «Романи» отримала Пахомова Тетяна зі Львівської області (м. Радехів) за свій твір «Я, ти і наш мальований і немальований Бог». Перше місце у номінації «Кіносценарії» цьогоріч вирішено не присуджувати, а ось почесне 2 місце отримав Шворак Михайло з Тернопільської області за твір «Бурхливі води». Перше місце в номінації «П’єси» виборов твір «Різдво» Оксани Драчковської з Чернівців, а в номінації «Пісенна лірика» 1 місце отримала киянка Оксана Самара за твір «Невидиме».

Окрему категорію нагород склали рукописи, що здобули перемогу в дитячих номінаціях «Прозові твори для дітей», «Кіносценарії для дітей», «П’єси для дітей», «Пісенна лірика для дітей» та «Віршовані твори для дітей».

Ознайомитися зі всіма переможцями Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» 2016 можна тут (http://koronatsiya.com/peremozhci-koronaciya-slova-2016/ )

В рамках проекту «Коронація слова» було нагороджено лауреатів відзнаки «Золотий письменник України», яка надається письменникам-романістам, чиї романи здобули широке визнання в Україні та в світі, а сумарний наклад виданих творів автора склав понад 100 тисяч примірників.Цього року список «Золотий письменник України» поповнився новими іменами - Тимур Литовченко, Сергій Пономаренко, Любко Дереш, Дара Корній, Володимир Лис, Алла Сєрова, Ганна Чубач та Сергій Ухачевський.

За словами засновників «Коронація слова» Юрія та Тетяни Логуш, за 16 років конкурс створив і став третьою хвилею сучасної української літератури, виявив та приніс популярність 550 новим письменникам.

«Лауреати конкурсу видали 700 романів із сукупним накладом понад 15 мільйонів примірників; за кіносценаріями лауреатів та дипломантів створено понад 20 фільмів, серед яких загальновідомі «Ґудзик», «Повзе змія», «Іван Сила», «Поводир», «Гніздо горлиці» та інші, 30 театральних п'єс та 2 мюзикли увійшли в репертуар театрів. Найкраща лірична поезія покладена на музику і виконується у рамках підготовки до відкритого музичного конкурсу «Коронація пісні». І «Коронація слова» не збирається зупинятися на досягнутому, а в наступному році засновує ще одну номінацію «Ділова література», - зазначила Тетяна Логуш.

 

 

0
Делятся
Show
Загрузка...
Подписка на фокус
Погода

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов сайта необходимо указать гиперссылку на новость или статью, размещенную на этом ресурсе. Гиперссылка должна находиться внутри текста, не ниже третьего абзаца.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке", "Ситуация" публикуются на коммерческой основе.