Клініка "Мануфактура"- новий, інноваційний медичний центр

Клініка "Мануфактура" - інноваційний медичний центр, що поєднує в собі сучасний стаціонар хірургічного та терапевтичного профілю з потужною багатопрофільною лікувально-діагностичною базою

Related video

Провідними хірургічними профілями клініки "Мануфактура" є нейрохірургія, ортопедія та травматологія (артроскопія, ендопротезування, остеосинтез), гастроентерологія, проктологія. В центрі проводять процедури плазмаферезу, гемосорбції, озонотерапії.

Клініка "Мануфактура" надає висококваліфіковану медичну допомогу за спеціальностями: сімейна медицина, терапія, кардіологія, гінекологія, ендокринологія, неврологія, педіатрія, урологія, анестезіологія, отоларингологія, офтальмологія.

Fullscreen

Справжньою гордістю центру є сучасне діагностичне відділення, що дозволяє проводити МРТ, КТ, рентгенологічні, ендоскопічні обстеження, ультразвукову діагностику, лабораторні дослідження відповідно до світових стандартів та вимог. Нове, якісне обладнання МРТ-TOSHIBA Vantage Elan 1.5 Tesla і КТ-TOSHIBA Aquilion Lightning , швидкий цифровий рентген Shimadzu ( Японія) в поєднанні з кваліфікованими спеціалістами унеможливлюють діагностичні помилки. Наявність власної лабораторії пришвидшує отримання результатів досліджень, що позитивно впливає на встановлення діагнозу.

Особливістю клініки "Мануфактура" є її унікальне розташування. Головний корпус займає затишний куточок аутлет-містечка "Мануфактура". Таким чином, пацієнти центру мають можливість насолодитись заміськими краєвидами та чистим повітрям знаходячись в доступі до сучасної розвинутої інфраструктури. Клініка "Мануфактура" збудована за індивідуальним проектом та використанням новітніх технологій, з дотриманням усіх вимог щодо лікувально-діагностичних установ. Тому тут буде зручно пацієнтам різних вікових груп: і дітям, і дорослим, і людям старшого віку. Передбачені всі умови для комфортного перебування в клініці людей з обмеженими можливостями.

Взагалі, швидкість надання послуг та якісний сервіс – це ключові ознаки клініки "Мануфактура". Зламати пострадянський стереотип лікувального закладу, поєднати комфортне перебування та висококваліфіковану медичну допомогу – ось наша важлива мета. Комфорт прослідковується у всьому: в інтер`єрі, затишній атмосфері, розташуванні рецепції, кабінетів спеціалістів, діагностичного відділення.

Fullscreen

Окремої уваги заслуговує стаціонарне відділення: з першого погляду важко здогадатись, що зручні апартаменти з сучасним ремонтом – це палати лікувальної установи. Єдине, що їх вирізняє – надсучасні функціональні ліжка, які так необхідні пацієнтам після оперативних втручань.

Хірургія – особлива галузь для клініки "Мануфактура. Операційне відділення укомплектовано надсучасним обладнанням та інструментарієм, що дозволяє проводити операції всіх рівнів складності, використовувати методи лікування та техніки оперативних втручань відповідно до міжнародних стандартів. Відділення анестезіології та реанімації забезпечує якісну післяопераційну підтримку пацієнтів.

Наш досвідчений медичний персонал, високий рівень оснащення, новітні технології лікування та індивідуальний підхід до кожного забезпечать пацієнтам отримання всього комплексу медичних послуг: від консультації і діагностики до хірургічного втручання та реабілітації.