Вакарчук призвал голосовать на выборах не "по приколу"

Певец не отказывается от своей ответственности за судьбу страны

Лидер группы Океан Эльзы Святослав Вакарчук призвал украинцев голосовать на выборах президента ответственно, а не "по приколу".

Соответствующее обращение он опубликовал у себя в Instagram.

"Дорогие украинцы, будущее нельзя выиграть в лотерею. Будущее – это не прикол", – заявил музыкант.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

#ГолосуюНепоПриколу От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов‘язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я. Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам’ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»!. Не вбиваймо мрію.

Публикация от Океан Ельзи (@okeanelzy_official)

Вакарчук призвал не подвести тех, для кого свобода и достоинство – не пустые слова, "а желанная цель, за которую они отдавали самое дорогое".

"Отказавшись от баллотирования на высший пост в государстве, я не отказываюсь от своей ответственности за судьбу страны. Я не собираюсь стоять в стороне. Я не имею права молчать", – заявил певец.

 Здесь можно ознакомиться со "списком всех кандидатов в президенты", а также их декларациями и предвыборными программами. 

 Как ранее сообщал Фокус: