Нова BILLA на Бессарабці Києву до лиця

5 листопада цього року на Бессарабці, у самому серці Києва, відкрив свої двері покупцям новий супермаркет BILLA (Повна назва «Центральний гастроном BILLA»).

Не новачок у роздрібній торгівлі – перший супермаркет у Києві на Позняках було відкрито у 2000 році – BILLA потурбувалася про те, щоб киянам та гостям столиці були надані максимально комфортні умови для купівлі продуктів – зручний торговий зал, нове обладнання, привітний персонал. Обладнаний 4 касами, супермаркет має можливість обслуговувати до 3000 покупців щодня. Для площі у 412 м2 підібраний оптимальний асортимент у 2500 найменувань – на будь-який смак і вміст гаманця. В наші нелегкі часи фактор купівельної спроможності відіграє не останню роль. Тож у BILLA передбачена низка продуктів харчування соціального значення: борошно, олія, крупи коштують мінімально, і, що важливо, якість такої продукції залишається високою. Ці товари на полицях легко знайти завдяки спеціальним цінникам «Соціальна ціна».

В BILLA на Бессарабці вигідно можна придбати свіже м’ясо від українського виробника, овочі та свіжу випічку. У підвальному приміщенні гурмани знайдуть гарний вибір вин та інших спиртних напоїв.

Зауважимо: естетично проект Києву аж ніяк не шкодить! Можна безперечно сказати: супермаркет BILLA місту до лиця.

Всупереч побоюванням громадськості, BILLA зберегла природну чарівність історичного центра Києва. Фасадна частина супермаркету гармонійно вписалася у загальну картину будівлі Бессарабського ринку. Тож, гуляти містом можна як і раніше – зручно і насолоджуючись його краєвидами, а відтепер, ще й з покупками. Супермаркет працює щодня з 7-ї ранку до 1-ї години ночі.

Приємних Вам закупівель!

 

Історична довідка: ПІІ (Підприємство зі 100%-ми іноземними інвестиціями) «BILLA-Україна» входить до концерну REWE Group, визначного гравця у сфері роздрібної торгівлі на ринку Європи з річним оборотом 50 мільйярдів Євро без ПДВ. REWE Group нараховує 14 714 філій у 16 країнах із загальною кількістю співробітників 319 000.

Незмінними ознаками українських супермаркетів BILLA є дотримання високих стандартів якості обслуговування, ретельно підібраний асортимент товарів провідних вітчизняних та міжнародних виробників, і, звичайно, низькі ціни.

Перший супермаркет BILLA в Україні було відкрито 2000 року у Києві, біля станції метро Позняки. На сьогоднішній день BILLA розширила свою мережу до 17 супермаркетів у 12 містах країни. Переваги закупівель у БІЛЛА змогли оцінити як великі міста – Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, так і жителі міст з населенням менше ніж 500 тисяч, а саме: Сум, Житомира, Дніпродзержинська, Маріуполя, Краматорська, Кременчука та Нікополя. До кінця 2009 року у планах компанії відкрити ще два об’єкти, а саме, супермаркет у Херсоні та ще один супермаркет в Одесі.

 

На правах рекламы