Професійна кава щодня у Вашій оселі

В Україні нарешті з"явилася диво-машина, що потішить справжніх кавових гурманів! Це інноваційна кавова машина NESCAFÉ Dolce Gusto.

Related video

Машини NESCAFÉ Dolce Gusto дозволяють за лічені хвилини без зайвих зусиль у комфортних умовах Вашої оселі приготувати натуральну мелену каву найвищої якості – таку саму, як у Вашій улюбленій кав"ярні.

Спеціально створені для неї капсули зі 100% арабікою, з незбираним молоком або найкращим какао дають змогу приготувати 12 різноманітних напоїв за класичними італійськими рецептами.

Мелена кава у капсулах – це кава найвищої якості. Стиглі кавові плоди для кави NESCAFÉ Dolce Gusto вручну збирають на висоті понад 1000 метрів і ретельно обсмажують.

Щоб почуватися вправним баристою, достатньо мінімальних зусиль. Адже всі види натуральної меленої кави можна приготувати за лічені секунди завдяки високому професійному тиску в 15 бар. Водночас запатентована технологія регулює тиск залежно від капсули: високий – для кави ESPRESSO, низький – для збитого молока.

И мити машину щоразу після використання не треба.

А тепер уявіть: Ви вставляєте капсулу, натискаєте важіль – і перед Вами вже парує чашечка ароматної кави. Розмаїття напоїв задовольнить найвибагливіших кавоманів, адже ця машина приготує і міцну ESPRESSO INTENSO, і ніжну багатошарову LATTE MACCHIATO, й екзотичні MOCHA та CHOCOCINO, а також багато інших варіацій на тему еспресо, кавово-молочних коктейлів і навіть какао. Тепер будь-коли у себе вдома Ви можете смакувати каву, ніби приготовану у Вашій улюбленій кав"ярні!

NESCAFÉ Dolce Gusto. ТВОЯ ПРИВАТНА КАВ"ЯРНЯ

На правах рекламы