"Інститут здоров’я рослин" відзначено премією "Людина року"

2019-03-27 12:49:00

80 0

22 березня, на 23-й урочистій церемонії загальнонаціональної програми "Людина року", спеціальною премією "За вагомий внесок у розвиток у розвиток сучасної науки" був нагороджений унікальний центр для досліджень та впроваджень інновацій "Інститут здоров’я рослин", відкритий компанією "UKRAVIT" влітку 2018 року.

"Працюючи в Україні і для України від самого першого дня упродовж 20 років, ми усвідомлюємо, що технологічний прогрес є не привілеєм, а необхідною умовою розвитку та процвітання. Якщо ми хочемо стати лідером – неважливо, в сільському господарстві, промисловості чи торгівлі, –  нам потрібно змінювати підхід і орієнтуватися на новітні наукові розробки та сучасні технології. Саме для дослідження світових ноу-хау та створення власних, унікальних продуктів ми відкрили "Інститут здоров’я рослин", – відзначив ініціатор проекту Віталій Ільченко.

Відкриття "Інституту здоров’я рослин", без перебільшення, стало знаковою подією для розвитку сучасної української науки. Власний лабораторний комплекс і надточне обладнання кращих виробників не обмежує дослідження лише сферою агро: за неповний рік свого існування Інститут спільно зі світовими НДІ розпочав масштабні міжнародні проекти у сферах фармакології, косметології та хімії. Це дозволяє інтегруватися у міжнародний науковий простір, а також сприяє репатріації вчених, що покинули Україну за роки Незалежності.

"Ми доклали усі зусилля, щоб побудувати роботу Інституту за зразком передових світових НДІ та центрів, – розповів Віталій Ільченко. – Наприклад, сьогодні "Інститут здоров’я рослин" – єдиний в Україні науково-дослідний інститут, сфокусований на роботі у форматі "Green Chemistry" ("Зелена хімія"). Цей підхід дозволяє зменшити застосування шкідливих речовин, передбачає правильну утилізацію та переробку відходів, а головне – використання поновлювальної сировини, що в комплексі зберігає екологію та ресурси нашої країни".

Зважаючи глобальні кліматичні зміни останніх років, вчені Інституту працюють над створенням максимально ефективних та безпечних препаратів і систем захисту й підживлення культур. А індивідуальні дослідження ґрунту, води, добрив, рослинного та насіннєвого матеріалу дозволяють ідеально адаптувати їх для потреб того чи іншого господарства. Завдяки цьому аграрій може знизити виробничі витрати і суттєво підвищити врожайність, а відтак – зробити свій бізнес успішним і прибутковим.

Успіх починається з науки.

Нова українська наука починається в "Інституті здоров’я рослин".

Loading...