Bentley Motors відкрив офіційний дилерський центр в Україні

2019-07-29 11:50:27

162 0

Новости компаний

10 липня Bentley Motors відсвяткував відкриття єдиного офіційного дилерського центру в Україні - Bentley Kyiv. Новий дилерський центр став найбільшим салоном бренду в Центрально-Східній Європі.

Дилерський центр Bentley Kyiv, що управляється групою Winner Group Ukraine, розташовано недалеко від аеропорту Києва, та займає площу 1700 м².

Новий центр - є надсучасним взірцем дому Bentley. Інтер’єр дилерського центру був розроблений згідно всіх стандартів та оздоблений оригінальними меблями і предметами декору.

Зона шоурума Bentley Kyiv вважається найбільшою в Європі, і може вмістити до восьми автомобілів легендарного бренду: Continental GT, Mulsanne, Flying Spur та Bentayga. Безперечно, в центрі доступні всі конфігурації оздоблення салону та кольорів, що дає можливість клієнтам обрати та скомпонувати ексклюзивний автомобіль, де будуть враховані всі найвимогливіші побажання.

"Ми дуже вдячні пану Івану Гинянському  за відкриття нового дилерського центру Bentley Kyiv. Це справжнє підприємництво в складні часи. Ми дуже пишаємося тим, що у Bentley Motors є такі партнери, як Winner Group Ukraine, і ми сподіваємося на успіх на ринку автомобілів класу люкс в Україні." - сказав Роберт Енгстлер, регіональний директор Bentley Motors в Європі.

Пан Іван Гинянський, засновник та CEO Winner Group Ukraine, прокоментував: "Це справді честь і привілей представляти в Україні такий поважний бренд, як Bentley. Ми впевнені, що це партнерство повністю співпадає з основним баченням компанії Winner - забезпечення найкращих у своєму класі автомобілів та послуг для наших клієнтів. Відкриття цього сучасного дилерського центру Bentley Kyiv демонструє наше прагнення до довгострокової присутності бренду в Україні, і таких самих довгострокових відносин з Bentley Motors".

В день відкриття київського салону, Bentley Motors також відсвяткували свій столітній ювілей. У рамках цієї ексклюзивної події - в Bentley Kyiv презентували новий Mulsanne W.O. від ательє Mulliner. Це лімітована серія автомобіля, яких було випущено лише 100 екземплярів в світі, вражає своєю досконалістю та неповторністю. Для шанувальників історичних фактів в ательє Mulliner підготували особливий елемент в салоні автомобіля – частину колінчастого валу від Bentley 8 litre зразка 1930-го року, що належав засновнику компанії – серу Уолтеру Бентлі.

Презентація автомобіля і захід пройшли в чудовій атмосфері. Команда Bentley Motors подарувала українському салону міні-копію першої моделі Bentley Blower.

А почесним гостем вечора стала амбасадор бренду в Україні - актриса і ведуча Анна Буткевич.

Loading...