Конкурс "Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство"

2019-10-18 16:21:56

103 0

Новости компаний

Кампанія "Медичне науково-виробниче об'єднання " БІОКОН ", яка вже сьомий рік займається соціальною програмою " БІОКОН для здоров'я матері і дитини " оголосила творчий конкурс "Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство".

Конкурс проводиться з 20 вересня 2019 р. до 31 березня 2020 р.

Переможці нагороджуються преміями: за 1 місце – 50 000 грн., за 2 місце – 30 000 грн., за 3 місце – 20 000 грн.

Мета Конкурсу - привернути увагу суспільства до родинних цінностей,  методами образотворчого мистецтва  розвинути тему "БАТЬКІВСТВО ЯК МІСІЯ", відобразити роль і місце батьків - відповідальних, самовідданих, надійних, свідомих, які віддають родині і дітям свою любов, душевну щедрість, є для дітей прикладами життєвого шляху; затвердження в свідомості і почуттях людей переконаності у важливості створення і збереження повноцінних родин, в яких панує любов і взаємоповага, розуміння народження і зростання дитини як дива, постійної турботи про дітей, їх фізичне здоров'я та інтелектуальний розвиток, необхідності спілкування та виховання дітей через позитивні приклади щасливих сімей, культуру, звичаї і традиції народу.

Участь у Конкурсі можуть взяти митці з усіх регіонів України, що мають професійну освіту і творчу біографію.

До розгляду на Конкурс кожен Учасник представляє по одному твору, виконаному в різних художніх техніках - графіці, живописі, скульптурі, створеному як в попередні роки, так і спеціально для Конкурсу, який за змістом і жанром має відповідати заданій темі і розкривати її через авторське бачення.

Інформація про умови конкурсу розміщена на сайті конкурсу – artclub.biokon.com та на сторінці у фейсбук "Творчий конкурс "Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство".

Loading...