L"Oréal Україна оголосила імена трьох Лауреаток, переможниць третього сезону Української Премії L"Oréal-UNESCO "Для жінок у науці"

Related video

Українська Премія реалізується в Україні вже третій рік поспіль і є частиною глобальної Програми L"Oréal-UNESCO "Для жінок у науці". Мета Премії — підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар"єрі.

З 12 березня до 17 липня 2020 року тривав збір заявок через онлайн платформу https://www.forwomeninscience.in.ua/. До участі запрошувались жінки, які професійно проводять наукові дослідження у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), мають науковий ступінь, публікації у журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science та є соціально активними задля популяризації науки.

За майже чотири місяці було отримано 143 заявки від науковиць з 22 міст України, 83 вищих навчальних закладів України та 44 інститутів НАН. Серед учасниць — 98 кандидаток наук та 21 докторка наук. Серед трьох найпопулярніших напрямів, якими займаються аплікантки, — "хімія" (20 заявок), біологія (17 заявок) і фізико-технічні проблеми матеріалознавства і енергетики (21 заявка).

Наступним етапом Премії був відбір поважними членами Журі десяти фіналісток для участі у співбесідах у листопаді 2020 та оголошення трійки переможниць. Членами Журі Премії є провідні науковці України — академіки, які є визнаними фахівцями у STEM галузях, та мають бездоганну наукову та етичну репутацію.

Кожна Лауреатка отримає грошову премію у розмірі 150 000 грн (сто п"ятдесят тисяч) гривень після відрахування обов"язкових платежів та зборів, яка може бути використана переможницями на власний розсуд.

Лауреатками, переможницями Премії L"Oréal-UNESCO "Для жінок у науці" у 2020 році стали:

• Копач Ольга Володимирівна, кандидатка біологічних наук, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

• Нестеренко Марина Олександрівна, кандидатка фізико-математичних наук, Інститут математики НАН України.

• Татарчук Тетяня Романівна, кандидатка хімічних наук, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Партнери — Національна академія наук України, Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" та ініціатива Дівчата STEM.

Світові потрібна наука, а науці потрібні жінки!

Про компанію LʼOréal

L"Oréal понад 100 років присвячує себе красі. В унікальному портфоліо компанії — 36 взаємодоповнюючих міжнародних брендів. Обсяг продажів Групи у 2019 році сягнув 29,87 млрд євро, а в її штаті по всьому світові працює 88 000 осіб. Як світовий лідер в галузі краси компанія L"Oréal представлена в усіх каналах дистрибʼюції: на ринку товарів масового попиту, в універмагах, аптеках, салонах краси, точках безмитної торгівлі та електронній комерції. Дослідження та інновації, яким присвячують себе 4100 відданих своїй справі наукових дослідників, згуртувавшись задля задоволення потреб у красі по всьому світу, — ключовий елемент стратегії L"Oréal. Зобовʼязання LʼOréal в охоплюють амбітні цілі в галузі сталого розвитку до 2030 року та мають на меті залучити усю її екосистему заради створення більш інклюзивного та сталого суспільства.

Fullscreen

Cторінка LʼOréal Україна у мережі Facebook

Вебсайт: https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/

КОНТАКТИ

L"ORÉAL Україна

Офіс

+38 044 390 55 15

Юлія Романенко-Копчинські

Директорка з корпоративних комунікацій

+38 067 935 20 65

[email protected]

Катерина Ануріна

Спеціалістка з корпоративних комунікацій

+38 096 870 30 64

[email protected]