Шоу-рум від Агромат: надихнутися, обрати, втілити мрію

Уявіть ситуацію — ви робите оновлення кімнати, підгледіли кілька актуальних тенденцій у відомих дизайнерів, але не впевнені, чи доречною буде розкішна чорна ванна в інтер’єрі саме вашої квартири? Чи не виникне із часом проблем із латунними елементами? Наскільки функціональні оці меблі чи освітлення? Чи не вийдуть з моди стінові панелі? Що краще — кахлі чи мозаїка?

Або ж ви зовсім не уявляєте, якою має бути ваша ідеальна кімната. Звісно, ви озброїлися кількома побажаннями до кольорів, матеріалів, визначили бажаних виробників, навіть розібралися зі стилем, але розраховуєте, що ваші мрії набудуть обрисів цілком реальних й функціональних рішень.

Спеціалісти магазину АГРОМАТ, що на Шота Руставелі, 44 у центрі Києва, щодня вирішують чимало подібних запитів, працюють з клієнтами й приймають дизайнерські виклики. В арсеналі компанії — сотні колекцій від провідних дизайнерських бюро, тисячі відтінків, форматів і текстур для якісної й швидкої реалізації задуму покупців.

Тут представлено близько 36 шоу-румів з готовими рішеннями для оселі, до того ж вони постійно оновлюються. Тож це найкращий спосіб пригледіти для себе ідею ремонту, побачити варіанти його втілення або просто надихнутися на власний проєкт.

АГРОМАТ ось уже чверть століття є імпортером плитки та сантехніки в Україні, має величезний їх вибір — понад 1000 брендів. Компанія успішно доставляє продукцію по всій країні, а також експортує за кордон. Подібні шоу-руми — це ще один крок назустріч покупцеві.

Клієнт часто стикається з проблемами, коли не бачить товар на власні очі, не має змоги до нього доторкнутися, відчути якість на дотик. Іноді кольоропередача в інтернеті та наживо" може суттєво відрізнятися — особливо, якщо йдеться про плитку чи фасади меблів, де важливий кожен відтінковий нюанс.

Якщо йдеться про справді якісний ремонт на усіх етапах його реалізації — не обійтися без допомоги спеціалістів. Менеджери АГРОМАТу на Шота Руставелі володіють інформацією про всі особливості обраного матеріалу, варіативність малюнків обраної плитки, технічні характеристики тощо.

Повністю зануритися у створену ідею можна за посередництвом 3D-візуалізації — така послуга теж доступна клієнтам АГРОМАТу. Візуалізація допомагає пропрацювати окремі елементи майбутнього інтерʼєру і є генеральною репетицією оздоблювальних робіт. Бачення графічно реалізованого проекту з оглядом на 360 градусів допоможе виявити недоліки і оперативно внести коригування у проєкт.

Тим часом менеджер підкаже, як сформувати замовлення, врахує всі побажання й допоможе уникнути проблем із підбором.

Менеджери АГРОМАТу на Шота Руставелі починають працювати з клієнтами уже на етапі підбору матеріалу й постійно залишаються на зв’язку.

Аби тримати руку на пульсі нових тенденцій та віянь, їм доводиться постійно слідкувати та вивчати новинки ринку, відстежувати нові тенденції, відвідувати міжнародні спеціалізовані виставки і навіть фабрики, де можна безпосередньо ознайомитися з новими технологічними процесами. Інакше у цій галузі не можна — надто стрімкий вона має розвиток.

АГРОМАТНИЙ вибір плитки та сантехніки в центрі столиці — це ваше найуспішніше рішення для ремонту.

ТОВ "НОВАС"