Матеріали

Олімпіада-2024: французька легкоатлетка освідчилася своєму бойфренду (відео)

Тетяна Ковальчук

За словами спортсменки, свій крок вона продумала заздалегідь. Коханий Аліс Фіно відповів згодою.

На Олімпіаді в Парижі 6 серпня для французької легкоатлетки Аліс Фіно став одним із найщасливіших днів у її житті. На стадіоні "Стад де Франс" спортсменка побила європейський рекорд і після перетину фінішної межі освідчилася своєму бойфренду, повідомляє"L'Équipe".

Аліс Фіно у вівторок ввечері не змогла завоювати олімпійську медаль, фінішувавши лише четвертою на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. Але зате вона встановила новий європейський рекорд, пробігши за вісім хвилин і 58,67 секунди.

Дівчина зізналася, що пообіцяла собі, що якщо пробіжить дистанцію менше, ніж за 9 хвилин, то зробить пропозицію своєму хлопцеві, з яким зустрічається 9 років. Одразу після фінішу вона підійшла до трибуни, де за неї вболівав іспанський спортсмен Бруно Мартінес Баржелу. Опустившись на одне коліно, як у таких випадках зазвичай роблять чоловіки, 33-річна Фіно подарувала своєму коханому значок із написом "Кохання в Парижі". У такий оригінальний спосіб легкоатлетка зробила своєму хлопцеві пропозицію поєднати їхні серця. Щасливчик був дуже радий і водночас дещо збентежений, але відповів згодою.

"Мені не подобається робити те, що роблять усі інші. Оскільки він цього ще не зробив, я сказала собі, що, можливо, мені варто це зробити", — прокоментувала свій рішучий вчинок Аліс.

Раніше, 6 серпня, повідомлялося, що гламурну плавчиню вигнали з Олімпійського селища. Луане Алонсо вибула зі змагань, посівши шосте місце на дистанції 100 метрів батерфляєм. У Парижі спортсменка влаштувала собі модний шопінг і відвідала безліч визначних пам'яток французької столиці.