Всі діджитал новини

Перший серед найкращих: Чому ЖК Great став найпопулярнішим житловим комплексом Києва

Минулого тижня авторитетний портал нерухомості ЛУН підбив підсумки 2021 року на українському ринку житла. У тому числі назвав житлові комплекси у найбільших містах країни, які протягом року користувалися найбільшою популярністю серед аудиторії порталу. У Києві ТОП-20 новобудов за кількістю переглядів впевнено очолив ЖК комфорт-класу Great від девелоперів IB Alliance та РІЄЛ. Чим же зумовлено таку високу популярність нового житлового кварталу на столичній Дніпровській набережній?

Заокеанські канікули. Як не дати пандемії зіпсувати поїздку до США

Посткоподібна реальність формує у сучасних людей нові звички. Типовий приклад — регулярно перевіряти, чи не змінився режим обов'язкових карантинних заходів в інших країнах. Щодо Сполучених Штатів, там правила в'їзду цієї осені змінювалися кілька разів.

Сім чудес нової міжнародної школи Brookes CIL International School

Увересні 2022 року в Києві відкриється найбільша і найсучасніша школа України - Brookes CIL International School, в якій зможуть навчатися українські та міжнародні студенти. Цей заклад є справді новаторським, адже у його розробці і будівництві були враховані найкращі світові практики безпеки та екологічності, а у навчанні практикують сучасний холістичний підхід до процесу всебічного розвитку дитини.

"Це моя команда, моє дітище. Мені нікуди відступати". Перший чемпіон світу в Dota 2 – про мотивацію грати 10 років по тому

Данило "Dendi" Ішутін — перше ім'я, яке спливає в пам'яті, коли мова заходить про український кіберспорт. Історію його шляху в світі комп'ютерних ігор розповідали, здається, всюди — від газет до документального фільму на Netflix. Історію про те, як талановитий хлопчина, який втратив батька, знайшов своє захоплення в світі Dota і в 2011 році став першим чемпіоном світу з Dota 2, заробивши з командою мільйон доларів призових.

Про те, як розвиваються цифрові технології сьогодні, про нові розробки у сферах штучного інтелекту, роботобудування, криптовалют, про останні тенденції кібербезпеки ви дізнаєтеся з новин цифрового світу.

Ми не тільки передаємо найсвіжіші новини у сфері діджитал, але і знайомимо з думками експертів у сфері діджитал-маркетингу, телекому та медіа, аналізуємо роботу держсектору у сфері цифровізації, робимо огляди новинок смарт-техніки та програмного забезпечення, робимо готові кейси технологічних компаній.

З 2011 року ми прискіпливо слідкуємо за розвитком четвертої промислової революції. Впровадження кіберфізичних систем ось уже десяток років активно впливає на ринок праці, політичні системи і навіть на людську ідентичність. Щоб краще зрозуміти, як великі дані, Інтернет речей, віртуальна та доповнена реальність, квантові розрахунки та блокчейн змінять життя найближчими роками, ви можете, читаючи digital новини.

Популярно зараз