Розділи
Матеріали

Україна залишає Євро-2024. Подробиці матчу Україна – Бельгія: 0:0

Олександр Флоранський

Ребров іде ва-банк? Два нападники у складі на матч з Бельгією. Україна відстрочила розклад сил у групі Е до останнього туру. Через пропущені три м'ячі у стартовому матчі проти Румунії співвідношення забитих і пропущених в України найнижче.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ СЛОВАЧЧИНА — УКРАЇНА. ЄВРО-2024.

Група Е

Рахунок матчу Україна — Бельгія: 0:0

Початок матчу: 19:00

Штутгарт, стадіон: MHPArena

Головний арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

Звучить фінальний свисток. Україна завершує виступи на Євро-2024

90. Судаков пробив у штрафному майданчику Бельгії – воротар потяг.

87. Захисники блокують удар Малиновського.

87. Неточний удар Бокайоко.

82. Руслан Малиновський закрутив м'яч із кутового у ворота. Воротар витяг зі стрічки. Повторний кутовий удар Степаненка головою неточно.

80. Ярмоленко вийшов на 10 хвилин замість захисника Сватка.

78. Удар Довбика після пасу Судакова. Поруч зі штангою.

72. Навал від Бельгії. Два удари поспіль від Караско та Доку. Україна відразу виходить у контратаку, але Довбик не проходить останнього захисника.

69. Відразу три заміни від Сергія Реброва. Змінює Романа Яремчука на Владислава Ваната. Вийшов також Малиновський.

66. Бельгія. Вихід 2 у 1. Трубін впорався з ударом Караско.

64. Трубін відбив удар Лукаку.

62. Колишній нападник збірної Англії Уейн Руні зазначив, що Україна грає у два форварди — хоча більшість зараз віддає перевагу одному нападникові.

Гарі Лінекер вважає, що Україна може бути більшою задоволеною своєю грою, ніж Бельгія.

ПЕРЕРВА. Кевін де Брейне зробив 45 дотиків за першу 41 хвилину матчу. Більше, ніж будь-хто ще у складі обох команд.

57. Небезпечний простріл Доку вздовж воріт Трубіна.

53. Неточне закидання у штрафний майданчик від Миколенка.

46. ​​Бельгія із м'ячем.

45. Перший тайм розпочався.

45+. За поточного результату в матчі Словаччини та Румунії (1:1) збірна України їде додому.

45. Удар де Брейне по воротах. Трубін взяв м'яч.

41. Яремчук не використав вихід віч-на-віч. Вирішив віддати передачу.

37. Румунія зрівняла у паралельному матчі зі Словаччиною. Тепер Україна на останньому місці у групі.

36. Доку пройшов флангом. Удар від воріт.

33. Судаков пробив по воротах після скидання. У руках воротаря.

32. Удар де Брейне у ближній кут зі штрафного. Бельгійський плеймейкер спробував зробити ремейк голу Бернардо Сілви у ворота Луніна.

30. У перші пів години матчу команди більше оборонялися, ніж атакували ворота суперника.

27. Судаков пробиває відразу після того, як Артем Довбик вийшов до воріт і обіграв захисника бельгійців.

26. Словаччина вийшла вперед у матчі проти Румунії. Такий результат виводить Україну із третього місця. Бельгія – друга.

20. Неточний удар Довбика низом.

19. Яремчук пробив здалеку. Воротар Бельгії на місці.

18. Україна комбінує біля своїх воріт.

13. Бельгія подає кутовий. Захисники відбилися.

11. Прорив Доку лівим флангом зупинено.

6. Трубін врятував після виходу Ромелу Лукаку.

3. Миколенко віддав пас до штрафного майданчика.

1. Україна розіграла кутовий.

Матч розпочався.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Звучать гімни країн.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Роман Яремчук у гарній формі, а гол після у матчі зі Словаччиною додав впевненості. Для нього Бельгія — не чужа країна, він провів тут кілька років за "Брюгге" та "Гент".

13 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Україна – без Циганкова та Мудрика, зазначається на сайті УЄФА.

33 ХВИЛИНИ ДО ПОЧАТКУ МАТЧУ. Руслан Малиновський очікує важкого та інтенсивного матчу. Пресингуватимуть бельгійці зусиллями нападника Ромелу Лукаку.

Ромелу Лукаку

43 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Ребров грає у двох нападників.