Розділи
Матеріали

Скандал на Євро-2024: іспанська зірка Карвахаль познущався з англійця, котрий впав (фото)

Олександр Флоранський

Іспанський латераль Дані Карвахаль висміював гравців англійської збірної, які випрошували жовту для нього після фолу на крайньому нападнику Букайо Сака. Карвахаль показав, що вони "плачуть", як діти, через жорсткий відбір м'яча.

Іспанський захисник Дані Карвахаль висміював англійських гравців у першому таймі фіналу Євро-2024 після свого фолу.

На 25-й хвилині вінгер "Арсеналу" Букайо Сака спробував піти в прорив, але його зупинив ветеран-захисник Дані Карвахаль. Було призначено штрафний удар, але гравці збірної "Трьох левів" спробували опротестувати це рішення.

Філ Фоден махав руками, а капітан Гаррі Кейн підбіг до рефері, вимагаючи показати попередження захиснику "ла Рохи".

Жовтої картки випросити так і не вдалося, у відповідь Карвахаль потролив англійців — жестом показав, що вони "плачуть", як діти, через жорсткий відбір м'яча.

Карвахаль тролить англійців

За кілька хвилин уже сам англійський капітан отримав попередження за фол проти Фабіана Руїса.

Іспанська збірна тріумфувала недільного вечора в Берліні. Нападник "Реал Сосьєдаду" Мікель Оярсабаль після виходу на заміну забив переможний гол — проштовхнув м'яч у ворота після прострілу з флангу від Марка Кукурелли.

До того ж "ла Роха" і першою повела в рахунку. Ніко Вільямс забив після атаки, що розвивалася з половини поля іспанців. Захисник Начо віддав на Карвахаля, той у дотик — на Ламіна Ямаля. Вінгер, який відсвяткував напередодні 17-річчя, зі свого боку, вже віддав гольову герою матчу Ніко Вільямсу з його зачіскою, що нагадує верхівку ананаса.

Англійці відігралися після проходу Букайо Сака флангом, передачі в центр і скидання від Оллі Воткінса на Пола Палмера, який лівою влучно пробив із меж штрафного.

Переможний гол іспанці провели під завісу матчу. Дані Ольмо з центрального кола віддав на Мікеля Оярсабаля, той — на фланг Кукурельє. Відбулося повернення Оярсабалю у воротарський майданчик. 2:1 — Іспанія завойовує свій четвертий титул чемпіонів Європи.

Нагадаємо, що фотограф розповів, як зробив фото Ліонеля Мессі з малюком Ламіном Ямалем.

Також повідомлялося про те, навіщо футболісти прорізають дірки в гетрах.