Розділи
Матеріали

Розгром сербів у Любліні. "Динамо" – "Партизан" 6-2: подробиці матчу-відбору Ліги чемпіонів

Олександр Флоранський

На 19-й хвилині арбітр призначив пенальті після фолу Олександра Караваєва. Бразилець Матеус Салданья реалізував 11-метровий "паненкою". Але надалі динамівці відігралися, вийшли вперед та збільшили відрив у рахунку. Шість голів забили шість різних гравців.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ДИНАМО" КИЇВ — "ПАРТИЗАН" БЕЛГРАД

2-й кваліфай-раунд. Перший матч

Люблін, стадіон "Арена Люблін"

Головний арбітр: Крістіан Дінгерт (Німеччина)

"Динамо" (Київ) — "Партизан" (Белград) — 6:2

У вівторок, 23 липня, київське "Динамо" стартує в сезоні єврокубків 2024/25. Суперник української команди у другому кваліфай-раунді Ліги чемпіонів — сербський "Партизан", який під час передсезонної підготовки їздив на турнір до Москви за участю місцевих команд. З цієї причини динамівці відмовилися від передматчевих вітань із командою з Белграда, що викликало резонанс у місцевих ЗМІ.

7 років тому динамівці впевнено обіграли сербів. Загальний рахунок за підсумками двоматчевого протистояння — 7:3 на користь "Динамо".

90+. Атака розвивалася віялом, гол прийшов із правого флангу атаки. Олександр Піхальнок пробив щокою у нижній кут воріт сербів і поставив крапку у першому матчі цього протистояння.

85. Заміна. Олександр Андрієвський змінює Володимира Бражка, який має жовту картку. Джастін Лонвейк вийшов замість Миколи Шапаренка.

"Динамо" — "Партизан" 6-2

84. Удар зі штрафного Бражко припав по центру. На підборі був першим Волошин. Передача на Попова, що прийшов на стандарт. Гол! 5-2.

80. Суддя призначає штрафний після фолу на Бражко. Можливий прямий удар по воротах. Шапаренко та Ванат біля точки.

74. Владислав Ванат вирішив пройти всю оборону белградців, удар заблокували, але після підбору пробивав Вівчаренко. Неточно.

73. Динамівці на своїй половині розігрують квадрат, до якого потрапив нападник сербської команди.

69. Альдо Калулу у підкаті зносить Георгія Бущана. Суддя не бачить у цьому порушення правил.

68. Серб Святозар Маркович зносить динамівця у відчайдушному підкаті. Ярмоленко відразу йде з поля. Його змінює Назар Волошин.

67. Ванат пробиває вище воріт після скидання динамівського півзахисника.

65. "Динамо" пропускає від Салданья. Серби буквально занесли м'яч у ворота динамівців.

54. Сербський тренер намагається змінити малюнок матчу за допомогою замін, зокрема, виходить відомий ізраїльський півзахисник Бібрас Натхо.

"Динамо" — "Партизан" 4-2

54. "Динамо" громить "Партизан". Владислав Кабаєв змістився до центру штрафного майданчика і безперечно пробив у нижній лівий кут.

"Динамо" — "Партизан" 3-1

51. Піхальонок подає кутовий. Динамівці – на підборі. Серби заблокували триходівку за участю Ярмоленка, Шапаренка та Піхальонка.

50. Простріл Вівчаренка з лівого флангу. Кутовий.

46. ​​Перша жовта у "Динамо" — Володимир Бражко за грубий підкат.

46. ​​Піхальонок, що вийшов на заміну, втрачає м'яч.

Другий тайм розпочинається. Заміна у складі "Динамо". Виходить новачок "Динамо" — півзахисник Олександр Піхальонок.

Статистика після першого тайму. У динамівців перевага за більшістю показників. Серед іншого, гравці ДК менше фолили.

жовті картки: 2 — 0.

45+. Дячук ледь не довів рахунок до розгромного ще у першому таймі. Удар головою після подачі кутового – вище.

45. Олександр Караваєв забиває третій гол із рикошетом від захисника. Оборона белградців посипалася.

"Динамо" — "Партизан" 2-1

44. І відразу провал в обороні. Відбилися.

"Динамо" — "Партизан" 1-1

39. Гол!!!! Шапаренко завершив комбінацію сильним ударом.

"Динамо" — "Партизан" 0-1

30. Захист динамівців відібрав м'яч у нападаючого сербів. Слідує контратака, в якій Андрій Ярмоленко віддає пас у недодачу на Буяльського.

29. Ярмоленко видер м'яч на фланзі, але розіграти комбінацію не вдалося, слідує зустрічна атака сербів. Кияни знову перехопили.

26. Ярмоленко не влучає у ворота. Кияни — на підборі, слідує удар Шапаренка — вище.

21. Пенальті. Георгій Бущан завалився у куток. Салданья забиває "паненку".

20. Арбітр ставить пенальті у ворота "Динамо" після фолу Караваєва.

17. Перший удар у площину воріт. Буяльський пробив після прострілу Вівчаренка зліва.

14. Після розіграшу біля воріт "Динамо" сербські футболісти знову фолять на лівому захиснику.

12. "Динамо" заробляє кутовий після прострілу Вівчаренка. Довести до удару по воротах розіграш не вдалося.

10. Динамівці намагалися комбінувати на правому краю атаки. М'яч опинився вже на лівому фланзі. Фол на Владиславі Кабаєві.

8. "Динамо" виходить з-під високого пресингу сербів завдяки пасу Бражка із центру поля. Заробили аут.

6. Серби перехопили м'яч на лівому краю атаки.

4. Удар Ярмоленка в падінні через себе після розгонистої атаки киян — і прострілу з лівого флангу. Вище.

3. Перетасовування "Партизана" у зоні правого інсайда. Бразилець Салданья пішов у дриблінг. М'яч відібрали.

1. Вівчаренко вкидає аут на Бражка, його атакує Салданья. Порушення. Перша жовта картка.

Суддя дає стартовий свисток.

5 ХВИЛИН ДО СТАРТОВОГО свистка. Команди виходять на поле.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Football Hub порівняв ТТД футболістів обох команд і, зокрема, форвардів Владислава Ваната та Матеуса Салданьї. До речі, обидва лівоногі.

"Динамо" — "Партизан"

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Став відомий склад "Динамо" на матч.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У 2017 році "Динамо" розгромило "Партизан" у Лізі чемпіонів.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. За словами колишнього заступника редактора журналу "Футбол" Андрія Шахова, у нещодавньому матчі внутрішньої першості проти ФК "Напредак" белградська команда показала, що вміє грати у високий пресинг. Але гольових епізодів за весь матч практично не було. "Складалося враження, що "Партизан" просто не знав, що робити з м'ячем і як зламувати насичену оборону супротивника, який грав у меншості", — зазначив журналіст.

Серби здебільшого намагаються грати через короткий пас, усе йде через 26-річного опорного хавбека збірної Гондурасу Кервіна Арріагу.

"Партизан" міг приховувати свої справжні можливості від "Динамо" і, найімовірніше, у Лізі чемпіонів проти киян белградці діятимуть із більшою мотивацією та самовіддачею, вважає експерт.

1 ГОДИНА ДО МАТЧУ. За результатами жеребкування, переможець пари "Динамо" Київ — "Партизан" у третьому кваліфікаційному раунді зіграє з Глазго "Рейнджерс".