Розділи
Матеріали

Динамо – Зальцбург – 0-2: деталі та хронологія першого матчу за вихід до Ліги чемпіонів

Олександр Флоранський

У динамівців були можливості забити гол престижу на останніх хвилинах та скоротити відставання, але не вдалося. Таким чином, Ред Булл Зальцбург підходить до матчу-відповіді з комфортною перевагою.

Зустріч приймає польська "Арена Люблін". Фокус веде онлайн-трансляцію матчу "Динамо" — "Зальцбург". Стартовий свисток — о 22:00 за Києвом.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ДИНАМО" — "ЗАЛЬЦБУРГ"

Ліга чемпіонів. Плей-офф кваліфікації

Перший матч

Польща, "Арена Люблін"

Головний арбітр: Сандро Шерер, VAR: Федайї Сан (швейцарська бригада)

"Динамо" (Київ, Україна) — "Зальцбург" (Австрія) — 0:2

90+. Шапаренко не забиває в одній з останніх атак.

90+. Неузгоджені дії в атаці, але все ж кутовий. Повторний кутовий знову подають динамівці. Фол в атаці.

83. Після подачі кутового РБ Зальцбург від пропущеного м'яча врятувала штанга. Денис Попов схибив. У атаці у відповідь Ред Булл Зальцбург міг доводити рахунок до розгрому.

78. Піхальонок пробив зі штрафного у стінку.

73. Максим Брагару мало не заніс м'яч у ворота після передачі Шапаренка.

65. Австрійці утримують рахунок, тоді як динамівцям нічого не вдається у завершальній стадії атак.

56. РБ Зальцбург мало не забив третій, але Бущан врятував.

55. Удар Миколи Шапаренка здалека — до рук воротаря.

50. Владислав Кабаєв розігнав контратаку, в якій Ярмоленка вивели на ударну позицію – удар правою над перекладиною.

47. Суддя ставить пенальті у ворота Динамо за фол Караваєва, здавалося, на рівному місці.

46. ​​Тарас Михавко помилився, але підстрахував Володимир Бражко.

Перерва у матчі. Між динамівцями та футболістами Зальцбурга виникла сутичка, коли вони спускалися до підтрибунного приміщення. Суддя дав жовту Шапаренку.

43. Кутовий РБ Зальцбурга. Удар вище воріт.

38. Динамо атакує, але досі немає ударів по воротах.

36. Динамо вивело на удар Караваєва – але захисник пробив у зовнішній бік сітки воріт голкіпера Бласвіха.

34. Ярмоленко намагається заробити штрафний. Суддя VAR має призначити штрафний біля штрафного майданчика Ред булла Зальцбург.

Динамо – Ред булл Зальцбург – 0-1

Помилився захисник Денис Попов, який надміру високо висунувся, намагаючись прийняти м'яч раніше за суперника, але технічний хавбек Ред булла прокинув захисника і вивів на удар Доржелеса.

29. Гол! Хавбек Зальцбурга обіграв Попова, який вийшов вперед, віддав на Доржелеса — і той спокійно переграв Бущана ударом у нижній кут.

24. Ред Булл Зальцбург готує ранню заміну. Вийде захисник. Тим часом австрійці фолять на Дубинчаку, той несамовито кричить. Але потім тисне руку порушнику правил.

23. Ярмоленко зіграв п'ятою у штрафному майданчику, але Караваєв зупинив передачу вже на лінією поля.

21. Доржелес спробував пробити здалеку — Бущан на місці.

21. Ред булл розгортає атаку правим флангом — слідує кутовий. Розіграш призвів до удару з центру з-за меж штрафного майданчика.

16. Кабаєв промчав лівим флангом і навісив у центр — неточно. М'яч залишився у динамівців, але довести справу до удару Андрій Ярмоленко знову не зумів. Невдало зупинив м'яч.

14. Перша десятихвилинка пройшла досить інтенсивно. Команди обмінювалися небезпечними атаками. Тепер же перший кутовий у Ред Булла.

12. Ред Булл Зальцбург розгорнув свою типову атаку і змусили вболівальників Динамо понервувати.

10. Денис Попов зупиняє суперника не за правилами після прокидання м'яча між ніг, що добре обійшлося без жовтої.

9. Ред Булл атакує позиційно на підступах до штрафного майданчика Динамо, йдуть довгі діагоналі. Перехоплення Кабаєва.

7. Ярмоленко, здавалося, перебував на ударній позиції, але затяг з ударом, після чергового обрізання "червоних биків" та пасу Шапаренка.

6. Динамо перехопило м'яч у штрафному майданчику Зальцбурга, але Ванат не знайшов можливості пробити по воротах.

4. Динамо перехопило м'яч у центрі поля, Піхальонок отримав м'яч на лівому фланзі, але захисники суперника вибили.

3. Зальцбург йде вперед у перші хвилини матчу.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Олександр Піхальоок став одним із героїв попереднього матчу у Глазго. На його рахунку один із забитих м'ячів.

Динамо — Зальцбург

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Керівництво "Зальцбурга" призначило Пепа Ліндерса головним тренером команди у травні, але новий наставник не зміг зупинити "Штурм" з Граца на шляху до чемпіонства. Команда Ліндерса розпочала сезон Ліги чемпіонів із третього кваліфай-раунду, в якому обіграли нідерландську команду "Твенте" — 5-4 за сумою двох матчів.

Зальцбург

62 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. "Динамо" представило склад команди на матч. У заявці на матч немає капітана Віталія Буяльського – з капітанською пов'язкою – Андрій Ярмоленко.

Склад Динамо на матч проти Зальцбурга
Склад Зальцбурга на матч проти "Динамо"

65 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Колишній захисник "Динамо" Владислав Ващук висловився про те, що четвірці динамівських захисників не вистачає злагодженості командних дій, наочним прикладом став гол у першому матчі проти Глазго "Рейнджерс". Він говорив про недолік концентрації та нестачу фізичної готовності.

1 ГОДИНА 20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Клубний канал "Динамо" виклав сюжет перед матчем про ажіотаж у Любліні.

Сюжет про майбутній матч Динамо - Зальцбург

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. На передматчевій пресконференції півзахисник киян Андрій Ярмоленко сказав, що на матчах із "Рейнджерс" і "Партизаном" була достатня підтримка, подібного команда чекає і на поєдинку із "Зальцбургом".

Нагадаємо, що букмекери вважають невеликим фаворитом матчу "Динамо" — "Зальцбург" саме гостей.

Раніше повідомлялося про те, де дивитися відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів між "Динамо" Київ та австрійським "Зальцбургом".