Bentley побудує хмарочос з шикарними апартаментами

Проект хмарочоса Bentley
Фото: Beyond | Проект хмарочоса Bentley

Компанія побудує в Майамі свій перший фірмовий житловий хмарочос Bentley Residences на 200 апартаментів.

Компанія Bentley, що впускає автомобілі преміум-класу, побудує в Майамі, штат Флорида, перший фірмовий житловий хмарочос Bentley Residences. Комплекс розташується в місті Санні-Айлз-Біч на узбережжі Атлантичного океану.

Дизайн-проект хмарочоса Bentley узгоджений з місцевою природоохоронною організацією Florida Green Building Council (FLGC). Будинок побудують з екологічно безпечних матеріалів, він буде відрізнятися низьким споживанням енергії та не матиме яскравого підсвічування, щоб захистити місцевих морських черепах, які перебувають під загрозою зникнення.

Архітектурний проект розробила студія Sieger Suarez Architects, а забудовником стане компанія Dezer Development.

Хмарочос Bentley Residences налічуватиме 60 поверхів, на яких заплановано 200 розкішних апартаментів. У кожного буде панорамне скління, своя тераса, а всередині — басейн і сауна. При цьому кожен покупець отримає в своє розпорядження підземний гараж на декілька автомобілів. Рекреаційна зона житлового комплексу враховуватиме тренажерний зал, кінотеатр, спа-центр, віскі-бар і ресторан.

Раніше подібний проект реалізувала британська компанія Aston Martin, побудувавши висотні башти вежі Aston Martin Residences тут же в Майамі. Також в її активі інші житлові проекти — апартаменти в комплексі 130 William на Манхеттені та заміський комплекс Sylvan Rock.

Старт зведення Bentley Residences намічений на 2023 рік, а завершити будівництво планується в 2026-му. Ціни на апартаменти поки невідомі, але, наприклад, у хмарочосах Aston Martin Residences квартири коштують від 600 тисяч до 50 млн доларів. Здається, у Bentley будуть ціни того ж порядку.