Peugeot представили дешеві електричні моделі для міста (фото)

Peugeot, Peugeot Digital, Велосипеди, Електричні велосипеди, Новинки, Фото, Транспорт
Фото: Peugeot Cycles | Peugeot Digital eBikes надійдуть у продаж наприкінці 2023 — початку 2024 року

Лінійка Peugeot eBikes є розвитком електричних велосипедів для міських поїздок. Усі три моделі підтримують набір сучасних систем безпеки.

Related video

Peugeot Cycles представили нові електричні велосипеди для міста eBikes. Ці моделі вийдуть на ринок наприкінці 2023 — початку 2024 року. Про це повідомили на сайті Carscoops.

Сімейство Peugeot eBikes представлено трьома моделями Digital: e-Bike, e-Longtail і e-Front Load. Всі вони призначені для міських поїздок, але сильно відрізняються одна від одної.

Важливо
В Україні з'явився унікальний 130-річний мотоцикл (відео)
В Україні з'явився унікальний 130-річний мотоцикл (відео)

Футуристичний велосипед Digital e-Bike вирізняється незвичайним дизайном з V-подібною рамою. Ця модель розрахована на одну особу та пропонує мінімальний набір оснащення.

Peugeot Digital e-Bike Fullscreen
Peugeot Digital e-Bike є єдиною одномісною моделлю в лінійці
Фото: Peugeot Cycles

Digital e-Longtail отримав подовжену задню частину з двома сидіннями для дітей і підставками для ніг. Конструкція також дає змогу перевозити багаж.

Peugeot Digital e-Longtail Fullscreen
Peugeot Digital e-Longtail призначений для перевезення двох дітей
Фото: Peugeot Cycles

Digital e-Front Load, як і e-Longtail підходить для сімейного використання, але платформа на подовженій передній колісній базі дає змогу перевозити до трьох дітей. Це найбільш вантажопідйомна модель у лінійці.

Peugeot Digital e-Front Load Fullscreen
Peugeot Digital e-Front Load може перевозити до трьох дітей
Фото: Peugeot Cycles

Усі велосипеди отримають протиугінну систему, сигналізацію, геолокацію, навігацію, прогноз погоди та статистику маршруту. Всі ці функції будуть доступні після з'єднання зі смартфоном за допомогою спеціального додатка.

Раніше Фокус розповів, що блогер з України створив незвичайний велосипед без коліс, який пересувається за допомогою гусениць.