Експерти показали різницю між дорожніми та перегоновими шинами для авто (відео)

Bridgestone, Шини, Авто, Автомобілі, Експерти, Порівняння, Випробування, Фото, Відео
Фото: Скриншот | Усі три комплекти шин добре показали себе на перегоновому треку

Шини Bridgestone Potenza Race, Potenza Sport і Potenza RE-71RS порівняли в кількох випробуваннях. Ці моделі призначені для спортивних автомобілів.

Related video

Експерти порівняли спортивні шини Bridgestone для автомобілів. У порівнянні брали участь моделі Potenza Race, Potenza Sport і Potenza RE-71RS. Відео опублікували на YouTube-каналі Tyre Reviews.

Експерти вирішили протестувати нові шини Bridgestone Potenza Race. Для наочності їх порівняли з моделями Potenza Sport і Potenza RE-71RS, які також призначені для спортивних автомобілів.

Попри назву Bridgestone Potenza Race можуть використовуватися на дорогах загального користування. Вони позиціюються як найспортивніша модель у лінійці.

Для випробування було обрано седан Honda Civic Si. Він оснащений 1,5-літровим турбованим двигуном потужністю 200 к.с. і 260 Нм крутного моменту. Розгін від 0 до 100 км/год займає 6,7 секунди.

У тесті на дорогах Bridgestone Potenza Sport показали себе непогано. Ці шини забезпечують достатньо зчеплення з дорогою і дуже тихі під час руху.

Експерти зазначили, що Bridgestone Potenza Sport відчуваються недостатньо динамічними порівняно з Potenza Race і Potenza RE-71RS. Проте вони досить комфортні.

Шини Bridgestone Potenza Race показали себе не дуже добре на низькій швидкості. Проте на швидкості понад 50 км/год вони розкривають весь свій потенціал.

Також шини Potenza Race виявилися тихішими, ніж Potenza Sport. Водночас вони трохи жорсткіші.

Bridgestone Potenza RE-71RS виявилися дуже незручними на дорогах загального користування. Вони призначені для гоночного треку.

Важливо
Експерти показали різницю між всесезонними шинами для автомобілів (відео)
Експерти показали різницю між всесезонними шинами для автомобілів (відео)

Експерти заявили, що Bridgestone Potenza Race відмінно підійдуть для людей, яким потрібні шини для міста і перегонового треку. Проте комплект Potenza Sport забезпечує вищий рівень комфорту.

Раніше Фокус розповів, що експерти порівняли преміальні автомобільні шини Continental ExtremeContact Sport 02 і Michelin Pilot Sport 4S.