В Україні знімають пародії на пісню Go_A для Євробачення (відео)

Пародія, пісня "SHUM", євробачення-2021, поле, с/г-техніка
Фото: Скриншот | Пародія на пісню "SHUM" молочної компанії

Пародії на пісню "SHUM" зняла молочна компанія з Харківської області і студія "Квартал 95".

У Харківській області створили пародію на пісню групи Go_A "SHUM", з якою Україна в цьому році виступає на Євробаченні. Відповідне відео в четвер, 20 травня, опублікували в Telegram-каналі "Труха".

В описі до кліпу йдеться, що відео було знято під час посіву кормових культур для тварин у Вовчанському районі Харківської області. Автором задумки нібито виявився директор одного з молочних комбінатів, а її реалізацією займалися копірайтер, відеооператор і аніматор.

На самому відео солістом виступає чоловік, а не жінка, як у випадку з оригінальним кліпом і Катериною Павленко. І хоча інструментальний супровід повністю копіює оригінал, текст пісні дещо відрізняється — у ньому йдеться про посівну, зокрема — кукурудзи. На тлі в аніматорів стоїть сільсько-господарська техніка.

Також пародію на пісню "SHUM" зняли артисти "Кварталу 95". Тут мова вже йде про вакцинацію. Спочатку в пісні звучать слова подяки президенту України Володимиру Зеленському за вакцину від AstraZeneca, проте потім стає зрозуміло, що в неї є побічні ефекти.

Нагадаємо, що група Go_A виступила під час першого півфіналу Євробачення-2021 у Роттердамі. Згідно з результатами голосування, наша країна стала однією з десяти держав, які вийшли у фінал конкурсу. Він відбудеться 22 травня.

В основі пісні "SHUM", з якою виступила Україна, — обряд, який українці проводили навесні, звертаючись до сил природи.

Раніше повідомлялося, що після другої репетиції в Нідерландах Go_A вирвалися в лідери букмекерських симпатій "Євробачення".