Як отримати кредит онлайн без відмови

Якщо ви звертаєтеся в банк за терміновим кредитом, то завжди є ймовірність отримання відмови — банки не видають позики особам без довідки про доходи та офіційного працевлаштування, мають низьку якість кредитної історії. Кредитна компанія або МФО — простий, швидкий і зручний спосіб отримання мікропозики на особистий рахунок всього за кілька хвилин. На відміну від банківських продуктів, оформити терміновий кредит онлайн без відмови можуть студенти і пенсіонери, домогосподарки й особи, які працюють без офіційного працевлаштування.

Хто може отримати гроші онлайн без відмови в МФО?

Оформити гроші на карту без відмов терміново в мікрофінансовій організації може будь-який громадянин України віком від 18 до 70 років, який постійно проживає на її території, крім АРК Крим та зони проведення АТО. З документів для отримання позики необхідні тільки паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер (ІПН). Для заповнення анкети та заявки користувачеві знадобиться номер мобільного телефону українського оператора зв'язку, адреса електронної пошти, ноутбук, смартфон або планшет із доступом у мережу. На відміну від банків кредит онлайн без відмови всім видається без застави і поручителів, з мінімальними формальностями і затримками.

Як оформити швидку мікропозику на карту?

Для того, щоб отримати грошову позику без відмови на банківську картку, користувачеві необхідно:

● зареєструватися на сайті МФО;

● заповнити анкету клієнта, вказавши контактні та персональні дані у відповідних полях;

● заповнити платіжні дані банківської картки, на яку має надійти миттєвий мікрокредит;

● верифікувати карту;

● відправити заявку на перевірку;

● у разі позитивного рішення прочитати і підписати кредитний договір в онлайн режимі.

Після підписання договору грошову позику надходить на картку протягом декількох хвилин.

Як повернути позику?

Якщо ви вирішили взяти онлайн-позику без відмови в МФО, то повернути її можна достроково без штрафу — процентні платежі необхідно погасити тільки за фактичний час використання позики. Повернути кошти можна кількома способами, використовуючи готівкові та безготівкові кошти. Готівкові гроші можна внести в касу будь-якого банку або платіжні термінали самообслуговування, використовуючи номер договору та реквізити, зазначені на сайті. Безготівковим способом можна погасити борг через сайт МФО, використовуючи банківську картку.

Що робити позичальникові, якщо повернути миттєвий кредит вчасно не виходить?

Якщо клієнт не повертає вчасно свою позику, то вона автоматично переходить у розряд протермінованої заборгованості — МФО нараховує штраф і пеню, передає дані в Українське бюро кредитних історій та отримує право перепоступки боргу колекторським компаніям. Для того, щоб уникнути такого сценарію, користувачеві необхідно оформити послугу пролонгації боргу в Особистому кабінеті на сайті МФО, сплативши попередньо всі нараховані процентні платежі.

Де можна взяти кредит без відмови?

Фінансовий ринок України налічує понад сто мікрокредитних організацій, що надають термінову фінансову допомогу своїм клієнтам. Якщо вам терміново потрібен кредит без відмови, то для правильного вибору необхідно оцінити такі параметри:

● максимальну суму позики;

● термін оформлення;

● процентну ставку;

● способи погашення заборгованості.

Так, наприклад, онлайн-сервіс Cashberry пропонує новим клієнтам до 5 000 грн на термін до 30 діб. Отримати позику можна на пільгових умовах — всього за 0,01 відсотків на добу. Під час наступних оформлень кредитний ліміт збільшується до 15 000 грн.

Ліцензія (безстрокова) і Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016 видане 16.05.2017 Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Умови кредитування для клієнтів: 0,01% на день, реальна річна процентна ставка — 3,66%. Постійний клієнт (з огляду на програму лояльності*): 1,14% на день, реальна річна процентна ставка — 417,24%. Терміни кредитування: 7, 14, 21, 30 днів. Доступні суми кредитування: на 1-ий кредит: 500 грн, максимальна сума: 5 000 грн., під час повторних зверненнях мінімальна сума: 500 грн, максимальна сума: 15 000 грн.