50 відтінків сірого. Гід модними кольорами сезону весна-літо 2021

Модні кольори сезону 2021
Фото: TOM FORD | Актуальні кольори сезону весна-літо 2021

Минулий 2020 рік видався періодом похмурих настроїв і темних відтінків. А ось весна і літо 2021 року стають маніфестом яскравих колірних рішень і сміливих експериментів з відтінками в одязі.

Традиційно, з року в рік, Інститут кольору Pantone встановлює ключові кольори сезону. Навесні і влітку 2021-го фахівці Інституту кольору прогнозують успіх відразу двом кольорам: ніжному сірому та яскравому жовтому відтінкам. Про інші популярні колірні рішення і модні тренди кольору — у матеріалі Фокуса.

Вибір Інституту кольору Pantone: ніжно-сірий

Всі відтінки сірого, Інститут кольору Pantone, модні кольори
Сірий колір опинився в топі переваг дизайнерів на світових подіумах

Саме сірий колір став абсолютним фаворитом на подіумах 2021 року. Модні покази були буквально заповнені одягом у монохромних сірих рішеннях. Ми бачимо безперечну популярність сірого кольору, причому актуальними будуть усі його відтінки — від мокрого асфальту до світло-сірого, що плавно переходить у блакитний колір. Звичайно ж, сірий колір найбільш виграшно виглядає у випадках з класичними жакетами або штанними костюмами. Але якщо ви зупините вибір на сірих варених джинсах і сорочці кежуал у тон, також не прогадаєте. Словом, сірий монохром опинився в топі модних колірних рішень, що вже цікаво.

Вибір Інституту кольору Pantone: яскравий жовтий

Жовтий колір 2021, Інститут кольору Pantone
Жовтий стане кольором світла і надії у 2021 році

Цей колір — як яскравий нарцис або символ теплого сонця, виступає в ролі джерела, що дає надію і бажання жити. У сезоні весна-літо 2021 жовтий колір буде вашим модним провідником. Якщо ви зважитеся придбати яскраво-жовту сорочку, плаття або монохромний костюм у цьому колірному рішенні, точно не прогадаєте. І тут не варто навіть замислюватися про доречність: жовтий у сезоні буде доречний скрізь!

Рожевий колір у сезоні весна-літо 2021

Рожевий колір 2021, модні кольори, сезон весна літо 2021
Рожевий відмінно поєднується із сірим і зеленим кольорами

Чи варто згадувати, наскільки ефектно виглядає рожевий колір з усіма відтінками сірого? І в цьому сезоні рожевий колір буде актуальний у всіх відтінках, включаючи монохромні рішення для образу. В останні роки рожевий закріпив позиції як ключовий для гардеробу, втративши обридлий імідж "лялькового". Тому ви можете не боятися виглядати безглуздо в такому колірному рішенні.

Білий колір у трендах сезону весна-літо 2021

білий колір, модні тренди, модель в білому костюмі
Білий колір стає приємною альтернативою темним настроям минулого року

У новому сезоні модні будинки пропонують змінити важкі темні настрою на монохромні рішення в білому кольорі. Звичайно ж, білий більше відповідає літній погоді, але це не завадило дизайнерам створити весняні білі луки. А ще є думка, що білий колір привертає хороші події в життя того, хто його часто носить. Адже білий колір — символ чистоти і переможних настроїв.

Зелений колір у колекціях весна-літо 2021

Зелений 2021, модні кольори, колекції 2021, мода, колір надії
Колір надії став одним з найбільш затребуваних у сезоні

Колір надії теж опинився в топі колірних переваг законодавців моди навесні і влітку 2021 року. Зелений колір відмінно поєднується з яскраво-рожевим, не кажучи про те, що в такому образі ви будете буквально символом весни і гарного настрою. У числі найбільш популярних відтінків зеленого опинилися лаймовий і відтінок молодої трави. На думку дизайнерів головних модних будинків, цей колір повинен бути присутнім у гардеробі кожної модниці, незалежно від віку і модних переваг.