Ведучими церемонії вручення "Оскара" стануть Бред Пітт і Зендая

Зенден, Бред Пітт, оскар 2021, 93-а церемонія, провідні
Фото: Соцсети | Зендая і Бред Пітт

Також до вручення заповітних статуеток залучать Гаррісона Форда, Лору Дерн, Хоакіна Фенікса та інших зірок

Термін вручення статуеток "Оскар" усе ближче, і з'являється все більше подробиць про те, що буде відбуватися, і як церемонію організовують у період карантину через пандемію коронавірусу. Вручати кінопремію будуть в ніч з 25 на 26 квітня. Про це пише Deadline.

Організатори церемонії спочатку хотіли перенести її за межі США, щоб роздавати статуетки одночасно в Лондоні і Парижі. Але в підсумку було прийнято рішення провести захід у Лос-Анджелесі.

Усього ведучих буде 15, велика частина з них — переможці "Оскару" минулих років. Очікується прибуття і Пон Джун Хо, зоряного режисера фільму "Паразити", який у 2020 році вперше в історії отримав нагороди і як іноземний фільм, і в головній номінації. За що був розкритикований президентом Дональдом Трампом.

Також у церемонії візьмуть участь Геллі Беррі, Хоакін Фенікс, Лора Дерн, Реджина Кінг та багато інших.

Воно пройде в очному форматі. Усі учасники пройдуть тестування на наявність коронавірусу. Також їм доведеться принести із собою маски і надягати їх у той час, коли вони не будуть позувати або отримувати премію.

Також усіх місцевих учасників уже попросили не відвідувати вечірки і публічні збори, уникати інтимних сцен на знімальних майданчиках, а також самоізолюватись за тиждень до церемонії.

За кілька тижнів до церемонії продюсер Стівен Содерберг провів з усіма учасниками і номінантами телеконференцію по Zoom, щоб прояснити всі деталі.

Закордонних номінантів попросили прибути в Лос-Анджелес до 17 квітня і протестуватися на коронавірус за 4 дні до церемонії.

Також на церемонії не буде лімузинів, а гостям не дозволяти фланірувати по залу: їм доведеться залишатися на своїх місцях протягом усієї церемонії. На 93-й церемонії "Оскару" не представлено кіностудій зайвих гостей — тільки номінанти та ведучі. Також не буде і журналістів. Вони зможуть зв'язуватися з гостями через Zoom. Крім цього, гостям доведеться відмовитися від особистої охорони і всім запрошеним доведеться захопити із собою посвідчення особи.

Крім цього, розглядається можливість проведення церемонії на свіжому повітрі. Уже відомо, що музичні номери планують проводити на даху нового музею Кіноакадемії.