BVLGARI створила годинник з 4000 діамантів (фото, відео)

годинник, браслет, BVLGARI
Фото: watchilove.com | Над створенням прикраси ювеліри працювали разом з гемологами

Цей браслет-годинник виконаний у єдиному екземплярі, і його ціна наразі не озвучується.

Італійська компанія BVLGARI, що спеціалізується на виробництві предметів розкоші, представила манжетний годинник Serpenti Misteriosi Cleopatra, на створення якого майстрів надихнула давньоєгипетська цариця Клеопатра, пише Watch I Love.

Годинники складаються з браслета, який прикрашений близько 4000 діамантами і кількома великими дорогоцінними каменями: двома парами огранених шестикутних аметистів і цитринів, аквамарином, танзанітом, зеленим турмаліном і перидотом загальною вагою понад 50 карат. Під одним з каменів, 5-каратним прозорим рубелітом, майстри сховали циферблат, інкрустований діамантами.

Serpenti Misteriosi Cleopatra — це абстрактна інтерпретація змії, яка є одним з головних символів Bvlgari, і хоча вона передана сучасно, істотно відрізняючись від традиційних прикрас у вигляді змій, що обвивають зап'ястя, її стиль нагадує браслети-манжети, які носили могутні правителі Стародавнього Єгипту і сама Клеопатра. Звідси і назва годинника.

Манжет складається зі стилізованих тривимірних лусочок, причому форма кожної з них унікальна, щоб добитися ідеального поєднання і зробити годинник зручним у носінні.

Дизайнери ювелірних прикрас BVLGARI працювали пліч-о-пліч з командою гемологів, щоб домогтися інтенсивної яскравості кольору.

Одна тільки установка дев'яти великих дорогоцінних каменів зайняла понад 470 годин кропіткої роботи, при цьому кожен з них був огранований відповідно до дизайну, іноді втрачаючи до двох третин обсягу для досягнення ідеальної чіткості, блиску і насиченості кольору.

Основа браслета створена з 18-каратного рожевого золота.

Яка ціна такої краси, інформації поки немає.

Нагадаємо, що BVLGARI має своє представництво і в Україні.