Джуліанна Маргуліс, зірка "Гарної дружини", розповіла, як Стівен Сігал погрожував їй пістолетом

Джуліанна Маргуліс, Стівен Сігал, актриса, актор, бойовик
Фото: Колаж: Фокус | Джуліанна Маргуліс і Стівен Сігал

Актриса знімалася із зіркою бойовиків у 1989 році в картині "В ім'я справедливості".

Джуліанна Маргуліс, зірка серіалів "Швидка допомога", "Гарна дружина" і "Клан Сопрано", з'явилася в онлайн-ток-шоу Дрю Беррімор, і розповіла про смішний, але і страхаючий інцидент, який стався з нею на зорі її кар'єри і був пов'язаний із зіркою бойовиків 1990-х Стівеном Сігалом. Про це пише Daily Mail.

Джуліанна Марагуліс у 1991 році знімалася у фільмі "В ім'я справедливості", в якому головну роль грав Сігал. Вона проходила кастинг, коли вона ще була 23-річною актрисою і працювала офіціанткою.

Джуліанна розповіла, що директор з кастингу подзвонив їй вночі і попросив зустрітися з Сігалом в його готельному номері посеред ночі, щоб вирішити, чи затверджувати її на роль.

Джуліанна почала відмовлятися, бо метро з Брукліна вже не ходило, а грошей на таксі у неї не було. Але директор наполягав і пообіцяв, що їй відшкодують витрати.

Однак, коли актриса добралася до номера зірки, то директора по кастингу там не було, а Сігал дістав свій пістолет.

"Це був момент, який налякав. Я перебуваю в готельному номері зірки бойовиків, яка погрожує мені пістолетом, а я раніше ніколи не бачила зброї, і ніхто ж не знав, куди я поїхала", — розповіла актриса.

"Він попросив мене пройти в спальню, бо він втомився, і попросив прочитати мою долоню. Він відклав пістолет, заявив мені, що він цілитель і що у мене слабкі нирки. Я тоді ще подумала: "Господи, невже це працює з жінками?", — актриса пригадала, що Сігал дав їй поради по здоров'ю і запропонував допомогти з лікуванням, але вона відмовилася, подякувала "за нирки", і пішла. Правда, їй довелося повернутися, щоб попросити гроші на таксі до будинку, оскільки витрати їй ніхто так і не відшкодував.

За словами Маргуліс, Сігал дав їй купюру в сто доларів, що було набагато більше, ніж було потрібно, але вона вважала, що це достатня плата за зустріч з озброєною зіркою посеред ночі і використовувала ці гроші, щоб розплатиться по кредитці.

Фільм "В ім'я справедливості" вийшов на екрани в 1991 році, Джуліанна з'явилася на великому екрані, а вже у 1994 році отримала роль в популярній "Швидкій допомозі", де знімалася з Джорджем Клуні.

Нагадаємо, на Стівена Сігала скаржилися не лише жінки, яких він домагався на зйомках, а й колеги-актори. Джон Легвізамо і Курт Рассел відзначали, що він "просто нестерпний".