У серіалі "Секс у великому місті" замість героїні Кім Кетролл з'явиться безстатевий комік

Кім Кетролл, Сара Рамірес, актриси
Фото: коллаж Фокус | Кім Кетролл і Сара Рамірес

Раніше американська актриса мексиканського походження Сара Рамірес прославилася в ролі лікаря-бісексуала у серіалі "Анатомія пристрасті".

У другій частині серіалу "Секс у великому місті" з'явиться нове обличчя — актриса з проекту "Анатомія пристрасті" Сара Рамірес, яка зіграє гендерно-нейтрального коміка Че Діаса, що просуває прогресивний погляд на гендерні ролі, пише Deadline.

Сара замінить в серіалі Кім Кетролл, приєднавшись до Синтії Ніксон, Крістін Девіс і Сари Джесіки Паркер. За сюжетом, її герой — "велика людина з великим серцем", ведучий популярного подкасту, в якому регулярно з'являється Керрі Бредшоу (Сара Джессіка Паркер).

За словами виконавчого продюсера Майкла Патріка Кінга, всі у "And Just Like That..." (англомовна назва серіалу) "безмірно схвильовані тим, що динамічно талановитий актор, такий як Сара Рамірес, приєднався до сім'ї "Секс у великому місті".

У проекті "Анатомія пристрасті" Сара Рамірес зіграла бісексуального хірурга-ортопеда Каллі Торрес. Вона є лауреатом премії "Союзник за рівність" від Фонду кампанії за права людини у 2015 році і нагороджена премією "Першопрохідники" Нью-Йоркського ЛГБТ-центру у 2017 році. У червні 2019 року Рамірес виконала пісню "Over the Rainbow" на церемонії відкриття World Pride в Нью-Йорку.

Зйомки серіалу стартують влітку в Нью-Йорку. Він буде складатися з 10 серій.

Раніше повідомлялося, що в новій екранізації "Попелюшки" з'явиться гендерно-нейтральна фея-хрещена у виконанні Біллі Портера, який не приховує свою гомосексуальність.

Ми також писали про те, що компанія LEGO випустила конструктор на підтримку ЛГБТ-спільноти.