Фінал "Євробачення-2021": букмекери дають Україні 4 місце

Євробачення 2021
Фото: Eurovision.tv

У Роттердамі почався фінал 65-го конкурсу популярної музики.

Фінал пісенного конкурсу "Євробачення" почався в суботу, 22 травня, о 22 годині по Києву в Роттердамі. За прогнозами букмекерів, найбільші шанси на перемогу — у італійської рок-групи Maneskin. У п'ятірку лідерів входять також Барбара Прави з Франції, Дестіні від Мальти, українська група Go_A і Gjon's Tears зі Швейцарії, повідомляє DW.

На сайті eurovisionworld.com можна побачити, що Україні буккмекери дають 4 місце.

20 з 26 фіналістів було відібрано за підсумками двох півфіналів. Представники шести країн потрапили до фіналу автоматично: Нідерландів як країни-господині і п'яти найбільших донорів організатора "Євробачення" Європейської мовної спілки (Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії та Франції).

Білорусь була дискваліфікована ще в березні, так як Європейський мовний союз заявив, що пісня групи "Галаси ЗМеста" носить явно політичний характер.

Нинішній конкурс, 65-й за рахунком, повинен був пройти в Роттердамі в 2020 році, але через пандемію було перенесено на рік. На "Євробаченні-+2021" діють жорсткі епідеміологічні норми. До речі, ковід був виявлений і у переможця попереднього "Євробачення" — голландця Дункана Лоренса, тому він не зможе виступити на сцені в якості гостя.

До 3,5 тисячі було скорочено кількість глядачів в залі і всі вони повинні були здати тест на коронавірус. Квитки на фінал змогли купити тільки ті, хто проживає в Нідерландах.

Фокус вже писав, хто стане головним конкурентом Go_A в Роттердамі.