Дженніфер Лопес вийшла на публіку в розкішній чорній сукні (фото)

Дженніфер Лопес, промо фільму, просування фільму
Фото: Getty | Дженніфер Лопес вміє мати вигляд на мільйон

Акторка обрала для виходу елегантне вбрання, яке підкреслило її підтягнуту фігуру.

Related video

53-річна акторка та модель Дженніфер Лопес розпочала промотур на підтримку нового фільму зі своєю участю. Йдеться про стрічку "Мати", де місіс Аффлек зіграла головну роль. Водночас зірка не забуває мати вигляд на мільйон під час кожної своєї появи на публіці. На захід The Mother Tastemaker, що відбувся в готелі Whitby в Нью-Йорку, акторка приїхала в дивовижному вбранні.

Дженніфер була розкішною в класичній чорній сукні довжини міді, яка облягала її фігуру. Образ вона доповнила сліпучим зміїним кольє, чорним клатчем і парою сріблястих босоніжок із ремінцями на кісточках.

Дженніфер Лопес, мати, промо Fullscreen
Дженніфер Лопес розпочала просування свого нового фільму
Фото: Getty

Як аксесуари вона вибрала сріблястий браслет, що відповідав стилю всього ансамблю, а також чорний клатч.

Волосся Джей Ло цього разу залишила розпущеним, завивши його в локони та розчесавши на прямий проділ.

У фільмі "Мати" Лопес зіграла колишню найману вбивцю, яка багато років ховається в пустелі Аляски, де веде затворницьке життя. Однак їй знову доводиться взяти до рук зброю, щоб урятувати від смертельної небезпеки свою дочку.

На червоній доріжці Люсі Паез, яка зіграла доньку у фільмі, приєдналася до Лопес. Чоловіка акторки та співачки, Бена Аффлека, на показі стрічки не було.

Раніше Фокус писав про те, що Дженніфер Лопес обрала для виходу у світ дуже своєрідний леопардовий ансамбль, який викликав неоднозначну реакцію шанувальників.