Букінгемський палац представив перший офіційний портрет Чарльза ІІІ після коронації

Король Чарльз III і королева Камілла, коронація Чарльза III, букінгемський палац
Фото: Getty | Король Чарльз III і королева Камілла

На знімках король і королева позують у повних регаліях, а також із членами своєї родини в тронному залі Букінгемського палацу.

Related video

Після закінчення коронації та урочистих заходів із цієї нагоди Букінгемський палац представив перший офіційний портрет короля Чарльза III, а також спільний портрет нового монарха та його дружини, королеви Камілли.

На знімку, зробленому відомим британським фотографом Г'юго Бернардом, який багато років тісно співпрацював із королем Чарльзом і королевою Каміллою, в офіційній королівській резиденції Його Величність позує в парадній мантії, короні, зі скіпетром і державою в руках.

На другому портеті Чарльз і його дружина в коронах дивляться в камеру, притулившись одне до одного. У підписі до портрета монарх дякує всім, хто розділив із ним цей день.

"Вихідні, присвячені коронації, добігають кінця, і ми з дружиною просто хотіли висловити нашу найщирішу та сердечну подяку всім тим, хто допоміг зробити цю подію такою особливою. Ми віддаємо належну шану незліченній кількості людей, які присвятили свій час і самовідданість тому, щоб урочистості в Лондоні, Віндзорі й інших місцях були максимально щасливими, безпечними та приємними. Всім, хто приєднався до святкування, — чи-то вдома, чи на вуличних вечірках і обідах, чи як волонтер у спільнотах — ми дякуємо всім і кожному. Знати, що ми отримуємо вашу підтримку та підбадьорення, і бачити вашу доброту, виражену в різних формах, було найбільшим можливим подарунком коронації, оскільки тепер ми знову присвячуємо своє життя служінню народу Сполученого Королівства, Королівств і Співдружності", — йдеться в публікації.

Ще на одному знімку зображені Чарльз і Камілла в повних регаліях поруч із високопоставленими членами королівської родини. Принц і принцеса Уельські, герцог і герцогиня Единбурзькі, королівська принцеса та віцеадмірал сер Тім Лоуренс, герцог Кентський, Глостери та принцеса Олександра сфотографовані в тронному залі Букінгемського палацу поруч із монархом.

Раніше Г'юго Бернард зробив знамениті весільні фотографії тодішнього принца Уельського та Камілли Паркер Боулз у Віндзорському замку (2005 рік), а 2011-го був автором офіційних весільних фотографій принца Вільяма та Кейт Міддлтон у Букінгемському палаці.

Раніше Фокус писав, скільки приблизно обійшлася коронація Чарльза III, яка відбулася 6 травня.