Президент Зеленський і МОЗ найбільш ефективно реагують на загрозу COVID-19 — опитування

Фото: пресс-служба президента

Близько 30% вважають, що Президент Зеленський і Міністерство охорони здоров'я ефективно реагують на загрозу коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський і Міністерство охорони здоров'я найбільш ефективно реагують на загрозу коронавірусу з усіх державних інститутів. Про це свідчать результати опитування "Оцінка медичної сфери в Україні", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 березня 2021 року передає УНН.

Так, близько 30% вважають, що Президент Зеленський та Міністерство охорони здоров'я ефективно реагують на загрозу коронавірусу, більше половини опитаних вважають, що неефективно. 18% вважають ефективним реагування Кабінету міністрів України і Верховної Ради, більше 60% — неефективним.

Цікаво, що більшість опитаних з тих, хто звертався за медичною допомогою у державні установи охорони здоров'я протягом останні пів року, залишилися задоволені і високо оцінили рівень отриманої медичної допомоги.

"Серед тих, хто звертався, 43% на добре, або відмінно оцінили якість отриманих послуг. 33% оцінили на задовільно, 23% — на погано або жахливо. Останніх найбільше серед старшої вікової групи (60+ років), жителів міст, бідних і чоловіків", — зазначають у результатах опитування.

До речі, з липня 2020 року зросла кількість тих, хто оцінює високо компетентність українських медиків. Зокрема, 46% оцінюють як високий рівень професіоналізму та компетентності лікарів в Україні, а 42% — протилежної думки.

Опитування проводилося 24-28 березня 2021 року серед 2000 респондентів серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, згідно з цим опитуванням, міністр охорони здоров'я Максим Степанов має найвищий рейтинг довіри населення серед усіх міністрів охорони здоров'я.